ФОТО. Футбольна Берегівщина: огляд ігор 1 туру чемпіонату району

07.09.2020 - 15:44

У неділю, 6 вересня, пройшли ігри І туру чемпіонату Берегівського району з футболу. У зв’язку з карантинними обмеженнями, чемпіонат розпочався із запізненням, тому вирішено проводити його в одне коло. Результати ігор в цілому показали, що на вболівальників очікує доволі цікава спортивна боротьба за золото та призові місця.

118981340_115446640288084_395471883624118569_o

1 тур

ФК «Квасово» – ФК «Запсонь» – 0:10

У цілому результат гри був прогнозований, але не з таким розгромним рахунком. У Квасові в останнє була команда у 2012 році. Село, яке у 80-х та 90-х мало представництво у першості області вибуло з футбольного життя району. Зараз вирішили відновити футбольні традиції і перший крок зроблено. Команду представляє багато молоді. Тож відсутність досвіду негативно позначалася на їх грі, але, головне, що робляться правильні кроки, то, впевнені, результат прийде. Та й суперник у першій грі був не простим. ФК «Запсонь» постійний учасник районних змагань. А в останні роки взагалі цей клуб бореться за найвищі нагороди. Результат 0:10. Ласло Мартин забив у ворота суперників чотири голи, по два рази відзначилися Акош Орос та Іштван Сотмарі. По одному разу відзначилися у воротах квасівчан Андрій Бакша, Віталій Литка та Петро Романюк.

ФК «Талісман» (В. Береги) – ФК «Бадалово» – 4:4

Як і очікувалося, гра була складною і непередбачуваною. Із перших хвилин гри ініціативою заволоділи футболісти «Талісмана». Саме вони провели ряд потужних, швидких атак. І на 9 хвилині Пейтер Леврінц зі штрафного відкрив атаку. За хвилину міг відзначитися Гергель Горват, але бадалівців врятувала поперечина. На 9 хвилині Крістіан Балог подвоїв рахунок. Здавалося, що Бадалово безсиле змінити хід матчу. Згодом гра поступово вирівнялася, але рахунок до перерви не змінився.

Друга половина гри розпочалася зі швидкої атаки бадалівців і Ласло Пал скоротив відставання. Швидкий гол застав великобережців зненацька, і в захисті почались розлади. І вже на 50 хвилині Ласло Пал зрівняв рахунок. Футболісти «Талісману» почали стомлюватися і повністю віддали перевагу супернику. Було зрозуміло, що треба робити заміни. А лава запасних «Талісману» виявилася порожньою. Уже на 62 хвилині Бадалово вийшло вперед, відзначився Ромео Кноблох. Програвати «Талісман» не хотів і організував ряд атак, одна з яких на 68 хвилині увінчалася успіхом. Відзначився Іштван Болог. Зусиллями Флоріана Ороса на 75 хвилині «Бадалово» знову виходить вперед 4:3. Здавалося гра завершується. Бадалівці намагалися утримати переможний рахунок. Але Саболч Ач перед фінальним свистком зумів зрівняти рахунок і заробити команді принаймні одне очко.

ФК «Берегвідейк» – ФК «Мужієво» – 6:0

«Мужієво» – новачок чемпіонату району після багатьох років відсутності футболу у селі. «Берегвідейк» теж відроджує клубні традиції. З перших хвилин гра була рівною і здавалося Мужієво зможе дати бій більш досвідченим футболістам із Берегова. Але першими вдача посміхнулася містянам – на 22 хвилині Габор Кемінь відкриває рахунок. Це ще більш заставило активізуватися мужіївских футболістів. Команда непогано володіла мечем, але все завершувалось на підступах до штрафного майданчика. На перерву футболісти пішли за мінімальної переваги «Берегвідейка» – 1:0.

У другій половині гра у футболістів з Мужієва не вдалася. «Берегвідейк» із першої і останньої хвилини володів ініціативою, комбінував, що і переросло у голеопад. Результат 6:0 на користь містян. Юрій Пейтер, Томаш Снопчак, Андрій Рабченюк, Ерік Верейці та Андрій Турані по одному разу розписались у воротах суперника.

ФК «Кідьош» – ФК «В.Бийгань» – 3:4

Хоч і мінімально, але у цьому цікавому протистоянні Велика Бийгань мала перевагу. Гра вийшла цікавою і видовищною. Першими у рахунку повели футболісти з Великої Бийгані. На 23 хвилині відзначився Крістіан Товт. До перерви рахунок не змінився, а друга половина гри стала голеопадом і боротьбою на футбольному полі до фінального свистка. Томаш Іллейш зрівнює рахунок. За вісім хвилин Крістіан Товт знову виводить Велику Бийгань вперед. На 28 хв. Томаш Іллейш вдруге відзначається і зрівнює рахунок. Напруга на полі зростає. Але на 83 хвилині Гергей Гойдош учергове виводить Велику Бийгань уперед. «Кідьош» не здається, і як завжди у цій команді, граючий тренер Бейло Дерцені бере на себе ініціативу і забиває красень-гол майже з центру поля. Нічия 3:3. Гра підходить до завершення, а роль лідера бере на себе великобийганець Гергей Гойдош і приносить перемогу команді.

ФК «Бакта» – ФК «Перехрестя» – 4:1

Ці два колективи на цей сезон поставили перед собою амбітні завдання – боротьба за один із комплектів нагород у чемпіонаті. І перша половина гри була рівною. На 11 хвилині рахунок відкрив Йосип Полоташ з Перехрестя. Але зусиллями кращого нападника минулого сезону Сергія Селянчина рахунок табло вирівнявся 1:1. Але «Перехрестя» вистачило тільки на першу половину гри. На 50 хвилині Сергій Селянчин вивів «Бакту» вперед. У подальшому зусиллями Гергеля Сечі та Гергея Кіша гру було доведено до впевненої перемоги 4:1 на користь «Бакти».