Перша ліга. Східна зона. 3 тур. Огляд матчів

Неймовірна гра гостей.

DSC_2920

Група 1

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Вишково» – 0:9

Голи: Йосип Мункачі, 3; Крістіан Антал, 4; Василь Глібчук, 32; Юрій Мотрин, 40; Ерік Івашко, 50, 82; Денис Фляшко, 67; Василь Орос, 72, 85.

Попередження: Михайло Павлій, 45.

Вилучення: Ерік Нодь, 18 (за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).

Сенсаційний рахунок, звичайно, у плані результату на фоні успішної гри рокосовців у стартових поєдинках першості. Але несконцентрованість господарів у перші хвилини зустрічі забезпечила для «Гірника» такий плачевний результат. Спочатку два швидкі голи, а потім і вилучення зробили свою чорну справу. До того ж гості створювали й реалізовували моменти…

СК «Тячів» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 8:1

Голи: Павло Оржеховський, 2; Микола Фіцай, 47; Сергій Гирич, 50, 57; Іван Попович, 54; Арман Апіян, 69; 87; Іван Григоренко, 90 – Анатолій Садков, 89.

Попередження: Іван Григоренко, 76.

Ще один матч, у якому команда «посипалася» після швидких голів. І якщо в першому таймі після пропущеного на старті зустрічі м’яча верховинці удар ще витримали, то після перерви 4 голи за 12 хвилин виявилися безповоротно фатальними. Єдине: наприкінці матчу, коли господарі дещо розслабилися, гості відзначилися голом престижу.

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Руське Поле» – 2:3

Голи: Роман Бенца, 16; Давид Гуларов, 21 – Михайло Деяк, 37+; Сергій Попович, 42; Василь Юришин, 59+.

Попередження: Давид Гуларов, 36; Олександр Ярошевич, 44; Євгеній Роман, 52 – Василь Юришин, 20; Михайло Деяк, 44; Станіслав Слава, 51.

Вилучення: Давид Гуларов, 58 (друге попередження) – Василь Юришин, 86 (друге попередження).

Безкомпромісне протистояння в матчі виправдало свої сподівання. У його результаті дебютант першості здобув три очки на виїзді. Провідну роль у цьому відіграло кілька факторів. Так, іще до середини першого тайму беркутівці вели 2:0, та, видно, зарано повірили в успіх. По-друге, два пенальті на користь гостей. Останні «стандартами» скористалися бездоганно. Зрештою, вилучення в господарів на початку другого тайму, що суттєво ускладнило здобуття потрібного результату. «Руське Поле» миттєво реалізувало більшість, а потім контролювало гру й не дало бедевлянцям шансу хоч би на нічию.

Група 2

ФК «Великий Бичків» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:3

Голи: Михайло Мойсюк, 17 – Михайло Рус, 34; Михайло Анишинець, 47; Іван Носа, 66.

Попередження: Анатолій Лембак, 49; Володимир Басараба, 66 – Дмитро Бережний, 73.

І в цій зустрічі своє слово «сказав» швидкий гол. До перерви команди обмінялися забитими м’ячами. А в другому таймі гості одразу відзначилися й повели в рахунку. Психологічна перевага опинилася на боці «Карпат». У середині тайму футболісти Дубового реалізували ще один момент і здобули результативний виграш.

ФК «Терново» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 2:4

Голи: Євген Дикун, 12; Валентин Сідей, 80 – Валерій Джемборяк 3, 18, 90+; Дмитро Климпотюк, 7.

Попередження: Микола Роман, 6; Габор Надь, 35 – Михайло Демчук, 59.

Господарі поповнили свій склад шістьма новими гравцями. Це наче мало сприяти результативності. Та підвели два швидкі голи гостей на початку зустрічі.

Господар наче відійшли – швидко сквитали один м’яч; але невдовзі знову пропустили. Кульмінаційною ж стала 60-а хвилина, коли Євген Дикун не зміг реалізувати пенальті. Правда, «Терново» ближче до кінця поєдинку все ж відзначилося. Ніби й надія з’явилася. Однак команда гуцулів остаточно перекреслила сподівання господарів на останній хвилині основного часу, коли реалізувала пенальті.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Іза» – 1:2

Голи: Деяк Василь, 60+ – Микола Росоха, 70+; Назарій Пригара, 77.

Попередження: Андрій Ілько, 69 – Юрій Дума, 57; Іван І. Фурик, 65.

Це бу матч рівних команд. Щоправда, на поганому полі. Основні події розгорнулися в другому таймі. Суперники швидко обмінялися голами. Не обійшлося без пенальті. Утім, кращу реалізацію в матчі таки продемонстрували гості…

Те, що в багатьох матчах команди пропускають швидкі голи, говорить про недостатню готовність до першості. Отож доведеться надолужувати в найближчих тренуваннях. Упадає в око, що неймовірно зіграли гості. За винятком одного матчу, усі решту виграли! А в окремих матчах ще й приголомшливо. Отож матчі «різного калібру» подарували такі ж строкаті підсумки зустрічей. Результативність – найвища від початку першості – у середньому 6 голів за гру.