Перша ліга. Західна зона. 5 тур. Огляд матчів

Очолюють групи – представники Мукачівщини.

120241288_3574258349290926_3640885378181174402_o

Група 1

ФК «В. Копаня» – ФК «Н. Коропець» – 0:8

Голи: Артур Пукіш, 4, 80; Михайло Добош, 9, 22; Микола Шелельо, 18, 60, 68; Іван Штефицька, 32.

Попередження: Віталій Баник, 38 («В. Копаня»).

Молода команда господарів не змогла дати бій досвідченому суперникові. Уже на 18 хв. було 3:0 на користь «Н. Коропця». Психологічно це був серйозний удар по «В .Копані». Звідси – її фіаско.

ФК «Заріччя» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – 2:0

Голи: Василь Зан, 1; Іван Кормош, 17.

Попередження: Іван Костак, 53 – Євген Юдик, 27; Ярослав Кирлик, 60; Сергій Прокопець, 68 68; Олександр Дідик, 75.

Уже на старті гри господарі відзначилися зі штрафного. А дещо пізніше у них було іще одне взяття воріт унаслідок замикання м’яча головою з флангової подачі.

У другому таймі відсотків 80 м’ячем володіли гості, однак не реалізували свої моменти. Була хороша нагода і в «Заріччя» збільшити перевагу, та все ж підсумкові 2:0.

ФК «Боржавське» – ФК «Сільце» – 5:2

Голи: Михайло Брич Ю., 1, 73; 75; Олександр Керечан, 21; Юрій Яцкулинець, 65; – Генріх Мкртичян, 3+; Василь Поляк, 37.

Попередження: Владислав Фірко, 37 – Артем Бицюк, 81.

У першому таймі була бойова гра, що й відобразилося на результативній нічиїй 2:2. Притому команди вже на 3 хв. зустрічі мали 1:1.

Після перерви у гостей неефективними виявилися заміни. Унаслідок цього дії команди з Іршавщини розладналися, чим і скористався суперник.

Група 2

ФК «Карпати» (В. Коропець) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 1:1

Голи: Сергій Орос, 7 – Василь Олашинець, 75.

Попередження: Віталій Ходаковський («Зірка-SPAR»), 53.

Сумбурний момент на початку гри призвів до гола у ворота команди з Лінців. Вона як один із лідерів грала першим номером, створила чимало моментів, і тільки на 75 хв. удалося зрівняти рахунок. Та все ж на характері «Карпати» взяли перше очко.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Колос» (Іванівці) – 0:1

Голи: Мирослав Бундаш-молодший, 4.

Попередження: Юрій Микульця, 38; Ярослав Костик, 42; – Євген Машіка, 58; Сергій Клочанка, 78; Мирослав Ільницький, 78; Олександр Меденці, 88; Михайло Ковач, 84.

Хороша й безкомпромісна гра. На початку зустрічі воротар господарів невдало відбив м’яч, чим колосівці тут же скористалися. До перерви в кінчешців був один доволі небезпечний момент, щоб зрівняти рахунок. Та «Сокіл» на гол не налітав.

Після перерви колосівці більше контролювали м’яч, граючи по рахунку, на контратаках. У підсумку – мінімальна вікторія гостей.

ФК «Боржава» (Довге) – вихідний

Особливість туру – він вивів у лідери команди з Мукачівщини, які на старті першості багато хто і вважав фаворитами. Водночас якщо команда з Іванівців одноосібно очолює турнірну таблицю, то в іншій групі двовладдя. І те, що в перших трійках доволі впевнено почуваються «Боржавське» та «Зірка-SPAR» – цілком несподіваний факт. Слід також відзначити перше очко верхньокоропецького колективу. Результативність у турі – 4,0.