Перша ліга. Східна зона. 5 тур. Огляд матчів

Група 1

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 2:2

Голи: Микола Приймак, 26+, 51 – Іван Мушка, 65; Віталій Лучин, 72.

Попередження: Олександр Ярошевич, 35; Микола Приймак, 74; Павло Жариков, 79 – Михайло Василевський, 16; Юрій Красняник, 25; Ігор Мицак, 31.

Вийшла бойова гра. До перерви господарі реалізували пенальті, а одразу на початку другого тайму закріпили успіх. Та верховинці не здалися й зуміли сквитати два м’ячі, зокрема провівши й результативну заміну. Отож маститі 2:2.

ФК «Руське Поле» – ФК «Вишково» – 0:2

Досвід вишківців допоміг здобути виїзну перемогу над дебютантом першості. Ця вікторія дозволила команді з Хустщини міцно закріпитися на другому місці.

ФК «Гірник» (Рокосово) – СК «Тячів» – 1:3

Голи: Михайло Павлій, 68 – Павло Оржеховський, 61; Вадим Волошинський, 63; Іван Попович, 81.

Попередження: Іван Чутора, 41; Віталій Тернинко, 77 – Михайло Фіцай, 39; Іван Попович, 58.

У першому таймі була цілком безкомпромісна гра, наслідком якої стали 0:0 у рахунку.

Після перерви помилився воротар господарів. Гості скористалися огріхом, а за дві хвилини відзначилися іще.

Утім, «Гірник» доволі швидко сквитав м’яч, загострив інтригу. Та як тільки пішов уперед, ближче до кінця матчу пропустив третій м’яч…

Група 2

ФК «Великий Бичків» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 0:2

Голи: Степан-Сергій Демедюк, 7, 14.

Попередження: Анатолій Лембак, 25; Мирослав Лип’як, 52; Іван Думицький, 68; Василь Мачек, 73; Василь Рус, 88 – Ярослав Палючок, 65; Михайло Кравчук, 69; Михайло Косоржук, 77; Андрій Тулайдан, 88; Валерій Цуперяк, 90.

Вийшло хороше гуцульське дербі. Як наслідок – 10 «гірчичників» у матчі.

У першому таймі гості відзначилися двома швидкими голами завдяки Степанові-Сергію Демедюку. Господарі не розклеїлися й створили достатньо моментів, щоб зрівняти рахунок. Та не щастило! На 20 хв. Василь Мачек не реалізував пенальті. А загалом м’яч тричі влучив у поперечину й один раз у стійку.

Після перерви гра була рівною. Слід відзначити, що в гостей відмінно зіграв воротар Михайло Безик. Він упіймав кураж і ловив практично всі шкіряні кулі, які летіли в «рамку».

ФК «Іза» – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:2

Голи: Василь Пилип, 8; Назар Пригара, 45; Микола Росоха, 60 – Микола Рус, 7, 66.

Попередження: Ярослав Гелеван, 44; Юрій Дума, 57 – Михайло Куцин, 67; Іван Максимчук, 68.

Гра лідерів виправдала свій статус. Обидві команди напористо прагнули забити. І робили гольові автографи у воротах суперника, уже обмінявшись пекучими шкіряними на старті матчу. Ось тільки далі рідні стіни були на боці ізян…

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново» – 7:3

Голи: Василь Черняк, 5; Михайло Мокан, 25, 66, 78; Василь Габорець, 34; Василь Деяк, 52; Михайло Бенко, 88 – Валентин Сідей, 32; Михайло Михальо, 55; Анатолій Ярема, 76.

Попередження: Михальчук, 41 – Василь Маркуц, 32.

У складі господарів було три Михайли та сім Василів. І саме вони принесли першу та ще й гучну перемогу «Авангарду». А в цілому вийшов відкритий футбол, у якому рідні стіни допомогли команді з Тересви впевнено здолати суперника.

У турі краще грали гості, а його результативність висока – 4,5. У першій групі лідерство тячівців – незаперечне. А ось у другій після перемоги над «Карпатами» дещо несподівано «Іза» очолила рейтинг команд.

Володимир ТАРАСЮК, ЗАФ

Одна відповідь до “Перша ліга. Східна зона. 5 тур. Огляд матчів”

1. Хочеться пану Володимиру сказати що пише він всяку х…. вибачте.Де ви черпаете інформацію про ігри хтовам дае право оцінювати гру коли ви ні на одній грі не були маю ввиду першість в східній зоні.Буде кажете заруба на грі Рокосово – Вишково а рахунок 0-9 чиякий там.Ви не володіете інформаціею про стан команд.Вам платить федерація і ви пишете.Іза несподівано возглавила таблицю а знаете що в Ізі одна нічья в Ясіньови і то з допомогою суддів.Вибачте але вашу писанину не буде читати ніхто.