Перша ліга. Східна зона. 6 тур (ІІ коло). Огляд матчів

Без сенсацій, та з цікавими рахунками.

IMG_9419

Група 1

ФК «Руське Поле» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 3:1

Голи: Михайло Деяк, 9; Микола Бобрушко, 70; Антал Карталі, 72 – Степан Холод, 80.

Попередження: Василь Юрчишин, 15; Іван Чопик, 35; Микола Бобрушко, 48 – Анатолій Похилюк, 50.

Вилучення: Віктор Шпірь, 85 (небезпечний напад на суперника з метою нанесення травми; «Гірник»).

Матч видався результативним. Господарі на початку зустрічі відкрили рахунок і зберегли його мінімальним до перерви.

У другому таймі реалізували ще два моменти й упевнено повели 3:0. Потім гостям удалося сквитати один гол. Та в підсумку господарі без проблем здобули три очки.

ФК «Беркут» (Бедевля) – СК «Тячів» – 1:4

Голи: Микола Рус, 76 – Микола Фіцай, 4+, Михайло Фіцай, 34, 73; Сергій Гирич, 60.

Попередження: Іван Руснак, 69 («Тячів»).

Несподіванки не сталося, і лідер групи впевнено здобув чергову вікторію. Тячівське дербі видалося й напрочуд спокійним – тільки одне попередження в поєдинку.

У гостей гольовий тон задавали брати Фіцаї, на рахунку яких три з чотирьох голів. Повівши 4:0, тячівці дещо розслабилися, і господарі зуміли записати до свого активу гол престижу. Та в цілому закономірний виграш райцентрівської команди.

ФК «Вишково» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 4:2

Голи: Крістіан Антал, 7, 23; Ерік Івашко, 81+; Василь Мацунич 89 – Іван Муска, 8; 47.

Попередження: Денис Фляшко, 87 – Ярослав Ільков, 55; Віктор Парада, 81.

Матч мав непогану інтригу. Господарі двічі виходили вперед, і їх двічі міжгірці наздоганяли. І хто зна, як би завершився поєдинок, якби вишківці не реалізували пенальті ближче до завершення зустрічі. У цілому команді з Хустщини удалося здобути перемогу завдяки результативній грі в кінцівці двобою.

Група 2

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Авангард» (Тересва) – 4:0

Голи: Іван Максимчук, 60; Микола Рус, 68; Павло Кухта, 77; Євгеній Плиска, 82.

Попередження: Іван Мокан, 2; Василь Томишинець, 65.

Попри закономірну й упевнену перемогу господарів, авангардівці зберігали інтригу в зустрічі доволі довго. Захист команди з Тересви справлявся з атаками суперника майже до середини другого тайму. Та все ж пропустивши м’яч, гості надалі стримувати натиск футболістів Дубового вже не могли. Отож вікторія «Карпат» із великим рахунком.

ФК «Великий Бичків» – ФК «Терново» – 5:3

Голи: Василь Мачек, 13, 29 36; Анатолій Лембак, 31, 48+ – Валентин Сідей, 9, 49; Руслан Шуба, 57.

Попередження: Іван Думницький, 55 – Дмитро Жуков, 55.

Вилучення: Євген Дикун, 86 (нецензцрні вислови на адресу арбітра).

Ще один поєдинок, у якому обійшлося без несподіванки, зате із закрученим сюжетом.

Гості першими відкрили рахунок, чим тільки по-спортивному розізлили великобичківців. Останні ще до перепочинку відзначилися чотирма голами.

На старті другого тайму підопічні Миколи Дряшкаби знову дали привід радіти своїм уболівальникам, та суперник із Тячівщини після 1:5 і не думав здаватися. Як наслідок, тут же двічі розписався у воротах візаві.

У подальшому «Великий Бичків» уже не давав шансів тернівцям на успіх. Правда, і не забивав сам. Отож вийшов доволі насичений і гольовий матч із вікторією господарів, який беземоційним аж ніяк не назвеш.

ФК «Іза» – ФСК «Говерла» (Ясіня) – 0:0

Попередження: Віталій Міллер, 46 – Євген Станіцький, 45.

Вилучення: Євген Станіцький, 86 (друге попередження).

Як і в Ясіня, команди знову «розписали» нічию. Ось тільки, зробивши висновки з попередньої «мирної угоди» 3:3, цього разу обачніше зіграли в захисті, не припускалися фатальних помилок, отож задовольнилися «нулями».

Загалом тур без несподіванок, хоч події в матчах розвивалися цікаво. Результативність у турі – 4,5. Загалом трійки лідерів у групах цілком прогнозовані, за винятком «Руського Поля»: ця команда-дебютант першості вже змусила суперників серйозно ставитися до себе.