Чемпіонат області. Вища ліга. 8 тур. Огляд матчів

Усі матчі відбувалися в напруженому суперництві.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – 2:2

Голи: Михайло Чедрик, 29+; 32 – Річард Шольц, 12; Михайло Лозинець, 35.

Попередження: Назар Багаткін, 13; Михайло Чедрик, 67; Михайло Реплюк, 90+4 – Річард Шольц, 44; Віталій Хайнас, 90+1.

Вилучення: Ерік Віщак, 77 (за нецензурну лайку в бік арбітра).

Матч вийшов емоційним, про що свідчать показані на 67 хв. жовта картка наставникові господарів Миколі Гібалюку та червона Еріку Віщаку, котрі перебували в технічній зоні. Не кажучи вже про іще 5 попереджень у матчі.

Загалом господарі більше контролювали м’яч, а гості побудували гру на контратаках. І до перерви обидві команди двічі розписалися у воротах один одного.

У другому таймі моменти мали, звісно, севлюшці. Створювали попереду й новодавидківці. Та забити не вдалося більше нікому. Результативна й бойова нічия 2:2 в підсумку. Завдяки нічиїй чемпіон області поки за межею першої трійки, ось колектив із Мукачівшини зумів у ній зберегти місце.

ФК «Хуст» – СК «Карпати» (Рахів) – 2:0

Голи: Роман Дочинець, 25, 56.

Попередження: Василь Мачек, 80 («Карпати»).

Коректна гра з непоступливим суперництвом. Невелика перевага була на боці господарів. Гості ж дали гідний бій лідерові, та все ж завдяки голам Романа Дочинця в середині першого й на початку другого таймів підопічні Івана Шанти здобули перемогу.

ФК «Вільхівці» – ФК «Середнє» – 3:2

Голи: Олександр Грицькевич, 20; Дмитро Рацин, 77; Юрій Мушка, 90 – Едгард Русин, 49; Тиберій Габовда, 54.

Попередження: Юрій Мушка, 80 – Юліан Козуб, 61; Мирослав Скрип, 70; Олександр Семків, 85.

Ще перед фінальною грою на Кубок області наставник господарів Юрій Бучок зазначав, що «Середнє» – серйозна команда, у якої – досвідчений тренер. Матч тільки підтвердив сказане.

Обидві команди показали хороший, безкомпромісний футбол, спрямований на атакувальні дії. Господарі відкрили рахунок першими. Ще до перерви. Та на початку другого тайму гості перевернули все на свій бік. Хто зна, як би завершився цей поєдинок, якби «Вільхівці» не зробили ефективні заміни. Саме завдяки останнім команда з Тячівщини забила переломні два м’ячі, притому завершальний влучний удар припав на останню хвилину основного часу. Підопічні Юрія Бучка на рідному реконструйованому стадіоні розпочинають із перемоги.

ФК «Поляна» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:2

Голи: Степан Стегура, 70 – Назар Бобик, 62; Петро Кляп, 74.

Попередження: Едуард Мельник, 10; Євген Русин, 36; – Олексій Хоменко, 4; Євген Качур, 31; Петро Кляп, 74; Мирослав Мудра, 86; Василь Русин, 90+3.

Вийшло справжнє чоловіче суперництво. Відібрати очки в «Поляни», яка традиційно вдома грає в особливо агресивному в спортивному відношенні стилі, багато чого коштує. Тим паче гості заслуговують похвали, які віднайшли потрібні ключі до воріт суперника.

Головними в зустрічі стали 12 хвилин середини другого тайму, коли обидві команди на двох відзначилися трьома голами. А домінантним фактором у виграші колективу з Іршави стали ефективні заміни. Саме гравці, котрі пізніше вийшли на поле для підсилення, зробили свою справу.

Що ж, на старті другого кола найамбіційніші в погоні за чемпіонством хустяни й іршавці. І це вже реальні фаворити на «золото», хоч змагання ще попереду й група лідерів може зазнавати змін, як, власне, було й раніше. Результативність туру висока – 3,5.