Першість Закарпаття. Перша ліга. Східна зона. 8 тур

Без несподіванок не обійшлося.

DSC_0465

Група 1

ФК «Вишково» – ФК «Гірник» (Рокосово) – 8:0

Голи: Василь Орос, 7, 42; Ерік Івашко, 12, 60; Крістіан Антал, 18, 53; Михайло Свищо, 16, 84.

Попередження: Василь Орос, 78 – Віталій Терничко, 56; Анатолій Похилюк, 72; Михайло Щелоков, 78; Степан Холод, 79.

На жаль, дербі лідерів як такого не вийшло. У першому таймі господарі буквально висіли на воротах суперника. Отож закономірні 5:0. А в другому таймі гості взагалі лишилися в меншості. Один із гравців потягнув пахвину, а лава запасних була порожньою. Звідси й розгромна поразка.

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – СК «Тячів» – 1:1

Голи: Іван Мушка, 64 – Арман Апіян, 45.

Попередження: Юрій Краняник, 48; Іван Мушка, 90 – Михайло Фіцай, 53.

Верховинці в останніх зустрічах демонструють непогану гру. Це підтвердив і звітний матч проти лідера. Господарі уважно протистояли команді, яка не втратила ще жодного очка. І хоч пропустили гол у роздягальню, та в середині другого тайму зуміли уникнути поразки. Водночас стали першою командою, яка перервала восьмиматчеву безпрограшну серію тячівців.

ФК «Руське Поле» – ФК «Беркут» (Бедевля) – 4:2

Голи: Сергій Попович, 8, 14; Йов Артинський, 55; Микола Бобрушко, 56 – Олександр Ярошевич, 41; Павло Жариков, 70.

Попередження: Іван Папп, 13 – Василь Муржа, 50; Василь Приймак, 81.

Вилучення: Василь Муржа, 56 (друге попредження).

Результативна гра, у якій господарі продемонстрували кращу реалізацію. Вагому роль відіграло й вилучення на початку другого тайму в гостей. По два ж взяття воріт на початку кожної із «сорокап’ятихвилинок» зробили свою переможну справу для дебютанта першості.

Група 2

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Великий Бичків» – 0:0

Попередження: Михайло Матей, 31; Іван Кушнір, 52; Іван Максимчук, 65 – Михайло Бойчук, 23; Анатолій Лембак, 65.

Великобичківці зіграли на руку землякам із Ясіня й не пропустили вище карпатівців. Суперники в звітному матчі були достойними один одного. Часто діяли на зустрічних курсах. У другому таймі господарі дуже хотіли забити, загалом мали достатньо принаймні штрафних для цього. Та відзначитися не вдалося. Одного разу, правда, у кінці зустрічі м’яч таки побував у сітці воріт «В.Бичкова», та з порушеннях правил (напад на воротаря). А в підсумку 0:0. Господарі втратили важливі два очки.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново» – 3:1

Голи: Степан-Сергій Демедюк, 7+, 32; Олександр Титаренко, 34 – Руслан Шуба, 88+.

Попередження: Микола Роман, 6; Михало Бабинець, 73.

Команда гуцулів здобула заслужену перемогу, вирішивши долю матчу ще в першому таймі. Утім, тернівці могли загострити гру, якби за рахунку 3:0 на користь господарів забив Роман Каптола (влучив у поперечину). А так запізніло реалізований пенальті в гостей став лише голом престижу.

ФК «Іза» – ФК «Авангард» (Тересва) – 7:0

Голи: Назар Пригара, 20, 38, 62, 81; Віталій Симулик, 24, 65; Юрій Дума, 48.

Лідер продемонстрував свою кращу гру в матчі з одним із аутсайдерів і притому чудову реалізацію. Уже до перерви господарі вели 3:0, а Назар Пригара зумів у зустрічі оформити ще й покер. Слід також похвалити команди, які не награли в матчі жодного «карткового» правопорушення.

Як бачимо, без несподіванок не обійшлося. Перші очки втратив «Тячів», завдяки перемозі над конкурентом зміцнило позиції одного з лідерів «Вишково». У другій групі «Іза» пішла «у відрив» та завдяки осічці «Дубового» на друге місце вийшла «Говерла». Результативність туру – 4,5.