Перша ліга. Західна зона. Огляд матчів. 10 тур

IMG_6293

Група 1

ФК «Н.Коропець» – ФК «В. Копаня» – матч не відбувся

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Заріччя» – 6:3

Голи: Максим Климпуш, 10, 35, 57, +75; Ісак Бакура, 20; Павло Волонтир, 80 – Василь Зан, 51; Віктор Зан, 65; Андрій Зовдун, 83.

Попередження: Віктор Зан, 91 («Заріччя»).

Команди зіграли у відкритий і коректний футбол, а кращу реалізаці. Продемонстрували господарі. Героєм матчу в них став Максим Климпуш, котрий оформив покер.

ФК «Сільце» – ФК «Боржавське» – 2:7

Голи: Максим Руслан, 53, 62 – Юрій Брич, 32, 44+; Михайло Ю. Брич, 50, 54, 73, 86. Олександр Керечан, 76.

Команди зіграли коректно й результативно. «Боржавське» як лідер усе ж продемонструвало кращу результативність у матчі з одим із аутсайдерів. Гості ще до перерви вели 2:0, а в другому таймі зусиллями переважно Михайла Ю. Брича довершили розпочату до перерви переможну справу.

Група 2

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Карпати» (В. Коропець) – 4:2

Голи: Юрій Федьо, 11; Євген Обдирко, 40; Анатолій Лукачина, 47, 50 – Владислав Чоря, 2; Василь Лазар, 26.

Попередження: Євген Обдирко, 14 («Зірка»).

Незважаючи на те, що гості відзначилися швидким голом, а потім знову вийшли вперед, краща реалізація все ж склалася в господарів. Ключовими стали стартові хвилини другого тайму, коли «Зірка» двічі розписалася у воротах суперника.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 2:0

Голи: Мирослав Бундаш, 7; Олександр Пінджоля, 56.

Команди зіграли в коректний футбол, а перемогу господарям принесли два влучні удари на початку кожного з таймів.

ФК «Боржава» (Довге) – вихідний

У турі не обійшлося без хокейних рахунків, а лідерами груп стали колективи з Мукачівщини – «Колос» і «Н.Коропець».