Чемпіонат області. Вища ліга. 11 тур. Огляд матчів

13.11.2020 - 19:22

Зіграні поєдинки виправдали свої сподівання щодо градусу напруги в протистоянні.

IMG_8911

ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 3:1

Голи: В’ячеслав Пінковський, 32+; Юрій Мушка, 36; Олександр Грицькевич, 71 – Михайло Чедрик, 86+.

Попередження: Роберт Товт, 28 – Олександр Ковчар, 26.

Незважаючи на рахунок, вийшла бойова й результативна гра. Виноградівці справили добре враження, але їм бракувало хорошого завершення в нападі. А ось господарі, зробивши більше ставку на контратаки, не прогадали. До того ж продемонстрували чудову реалізацію створених моментів.

ФК «Поляна» – ФК «Хуст» – матч не відбувся

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Ф.Медвідя-Бобовище» (Н.Давидково) – 2:1

Голи: Сергій Яцкулинець, 75; Мирослав Мудра, 79 – Михайло Лозинець, 83.

Попередження: Сергій Яцкулинець, 24; Іван Бровдій, 43; – Ярослав Томашевський, 12; Роланд Шольц, 69; Андрій Мерцин, 86.

Цей матч теж видався хорошим і безкомпромісним. Десь, правда, відчувалося, що далася взнаки тижнева ігрова пауза. Особливо це було помітно на господарях. Утім, іршавці грали першим номером, а новодавидківці гідно протистояли своєму суперникові. У першому таймі склалася приблизно рівна гра. Віч-на-віч виходив на воротаря візаві один із гравців гостей, а іршавці собі створювали гострі моменти біля воріт підопічних Івана Ковача. Та все ж до перерви 0:0.

У другому таймі «Бужора», що називається, пішла ва банк. Це винагородилося двома «робочими» голами. За сім хвилин до завершення основного часу «Ф.Медвідя-Бобовище» сквитав один м’яч і запалив надію здобути нічию. Та все ж кращу реалізацію в звітній зустрічі продемонстрували підопічні Івана Білака.

ФК «Середнє» – СК «Карпати» (Рахів) – перенесено

Зіграні матчі змін у турнірну таблицю не внесли, однак свої штрихи додали. Зокрема, «Бужора» зміцнила лідерство, а «Вільхівці» зрівнялися за очками з виноградівцями. Утім, неоднакова кількість зіграних командами матчів таїть у собі велику турнірну інтригу.