Чемпіонат Закарпаття. Вища ліга. 13 тур. Огляд матчів

27.11.2020 - 18:52

У головних змаганнях області вдалося зіграти ще 3 поєдинки.

IMG_8913

ФК «Хуст» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 3:3

Голи: Роман Дочинець, 53, 90+2; Владислав Хайнас, 89+ – Михайло Чедрик, 22+, 39+; Михайло Реплюк, 49.

Попередження: Михайло Чедрик, 69; Олексій Остафійчук, 80; Роман Петричко, 90+1.

Незважаючи на пізню осінь, команди подарували яскравий і результативний футбол. Матч розвивався за всіма законами детективного жанру. Спочатку вдало діяли гості. До перерви вони реалізували два пенальті, а на початку другого тайму відзначилися й третім голом.

Здавалося, 3:0, і можна розраховувати на перемогу. Та попереду був ще цілий тайм. Хустяни розуміли: відступати нікуди й узялися рятувати гру. І це вдалося. Уже за 4 хвилини після пропущеного м’яча господарі зуміли «розрахуватися».

Утім, спроби скоротити відставання в рахунку до мінімуму для одного з лідерів не мали успіху тривалий період гри. Надії танули, як весняний сніг. Та все ж завдяки пенальті підопічні Івана Шанти за хвилину до завершення основного часу встановили 2:3, а в компенсований узагалі зуміли врятувати поєдинок, забезпечивши маститу нічию 3:3.

ФК «Вільхівці» – ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – 2:1

Голи: Олександр Грицькевич, 60, 90+3 – Василь Ковтун, 74+.

Попередження: Роберт Товт, 30 – Михайло Лозинець, 15; Віталій Хайнас, 89.

Вийшла доволі напружена й безкомпромісна гра за морозної погоди. Жоден із суперників не хотів поступатися. У першому таймі зусилля команд у нападі не увінчалися успіхом. Головні події розгорнулися після перерви.

Рахунок відкрили господарі, та гості з пенальті згодом відновили рівновагу. Здавалося, час збігав, і все йшло до нічиєї. І все ж на третій компенсованій хвилині «Вільхівці» вирвали перемогу а одного з лідерів. Більше того, завдяки успіху зуміли обійти новодавидківців.

ФК «Поляна» – СК «Карпати» (Рахів) – матч не відбувся

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Середнє» – 3:0

Голи: Олексій Хоменко, 33; Іван Веждел, 44+; Іван Бандурович, 47.

Попередження: Михайло Полянський, 22 – Дмитро Іванов, 71.

Матч лідера й аутсайдера прогнозовано завершився перемогою господарів. Підопічні Івана Білака ще до перерви змогли вирішити питання позитивного для себе підсумку зустрічі. Щоправда, довелося чекати кінцівки тайму, зате у ворота суперника влетіло два м’ячі. Спочатку відзначився Олексій Хоменко, а голом у роздягальню результат подвоїв Іван Веждел.

Тільки розпочалася друга «сорокап’ятихвилинка», бужорці потроїли успіх. Надалі грали, відштовхуючись від результату, і здобули комфортну для себе перемогу.

Черговий тур знову призвів до зміни в трійці лідерів. Виноградівці хоч і втратили в Хусті перемогу, та все ж завдяки нічиїй увірвалися до першої трійки. «Бужора» і «Хуст» свої позиції основних претендентів на «золото» зберегли. Близькі до медалевої зони і представники Тячівщини та Мукачівщини. В останньому турі будуть надзвичайно інтригувальні матчі. І значною мірою саме вони дадуть відповідь, хто більше достойний нагород чемпіонату. Правда, тінню ходить і різна кількість зіграних зустрічей. Одне слово, угорі «турнірки» ще нічого не вирішено!