ФК «Бужора» (Іршава) – володар Суперкубка Закарпаття-2020

13.12.2020 - 15:15

Підопічні Івана Білака здолали ФК «Середнє».

DSC_0414

Хоч фаворитом зустрічі вважався новоспечений чемпіон області, та середнянці в першому таймі теж продемонстрували кубковий характер. У підсумку безкомпромісне суперництво завершилося б, можливо, до перерви і нульовою нічиєю. Та все ж іршавці встигли здійснити результативну атаку, продемонструвавши й індивідуальну майстерність. На 44-ій хвилині «Бужора» від центрального кола розпочала красиву триходівку. Іван Бандурович зіграв на тезку Качура, а той зримо за гравця-захисника суперника видав пас на Мирослава Мудру. Останній переграв холоднокровно голкіпера, котрий вибіг на зустріч, і майже з рогу воротарського майданчика поцілив у «рамку» – 1:0 для номінальних гостей.

У другому таймі знову забивали іршавці. Спочатку, на 70-ій хвилині, знову початок атаки від центрального кола, зміщення на лівий фланг, відтак загострення в штрафній площі суперника й теж із рогу воротарського майданчика Сергій Яцкулинець встановлює результат 2:0.

Окрилені успіхом, підопічні Івана Білака відзначилися втретє тут же. На 73-ій хвилині створили небезпеку в штрафній площі середнянців, у результаті Іван Бандурович потроїв рахунок. Бужорці здобули заслужену вікторію 3:0 і стали в цьому сезоні ще й володарями Суперкубка Закарпаття.

Нагороди вручали перший заступник голови голови ЗАФ Станіслав Сухан, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур, голова комітету арбітрів ЗАФ Михайло Митровський та від влади Дерцена Людвик Біров. Вони відзначили суддівську бригаду в складі Ярослава Козика, Сергія Рущака, Валерія Волошина, делегата ЗАФ Володимира Кочетова кращих гравців матчу Едгарда Русина («Середнє»), Івана Бандуровича («Бужора»), тренерів команд Івана Ковача («Середнє») та Івана Білака («Бужора»), президентів клубів Сергія Чопика («Середнє») і Василя Лазорика («Бужора»), за підготовку поля Петра Ороса.

ФК «Середнє» – ФК «Бужора» (Іршава) – 0:3 (0:1)

Дерцен. Спортивна база МФА. 13 грудня. Неділя. 3 градуси тепла. Хмарно.

Голи: Мирослав Мудра, 44; Сергій Яцкулинець, 72; Іван Бандурович, 75.

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево).

Асистенти арбітра: Сергій Рущак, Валерій Волошин (обидва – Ужгород).

Делегат ЗАФ: Володимир Кочетов (Мукачево).

Попередження: Віталій Медведєв, 8; Валерій Роля, 52; Едгард Русин, 61 (усі – «Середнє»).

ФК «Середнє»: Ерік Гречка, Іван Ільчук, Едуард Дзьоба, Євген Колобов, Богдан Зуб, Тиберій Габовда (Роман Черевко, 73), Іван Ковач, Микола Джанда (Юліан Козуб, 56), Валерій Роля (Василь Роботишин, 56), Віталій Медведєв, Едгард Русин.

Тренер: Іван Ковач.

ФК «Бужора»: Василь Русин, Іван Веждел, Андрій Ломага, Василь Кормош, Іван Бровдій (Станіслав Кохан, 79), Іван Бандурович, Сергій Яцкулинець (Ярослав Ільков, 87), Михайло Полянський (Назар Бобик, 62), Олексій Хоменко, Іван Качур, Мирослав Мудра.