Огляд матчів першого ігрового дня першого туру. І одразу цікаві результати!

145711528_2987126418187789_6787234743778184176_o

Група А (м. Ужгород, стадіон «Авангард»)

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 1:3

Голи: Ігор Сугоняк, 39+ – Євген Матринець, 31; Мирослав Волошин, 85; Євген Обдирко, 87.

Попередження: Олександр Яхимець, 32; Віктор Рабел, 74 – Владислав Турецький, 75.

Як для дербі Ужгородщини, то матч видався доволі коректним. Першими відкрили рахунок футболісти з Лінців, однак ще до перерви номінальні господарі з 11-метрового відновили паритет. Другий там запам’ятався такою ж непоступливістю. Усе, здавалося б, ішло до нічиєї. Та в неї зарано повірив «Сокіл», і «Зірка-SPAR» наприкінці матчу двома влучними «пострілами» вирвала результативну перемогу. Кінчешці ж утретє поступилися суперникові з урахуванням офіційних ігор минулої першості.

ФК «Минай» U-17 – ФК «Локомотив» (Чоп) – 2:2

Голи: Назарій Чічак, 42 – Юрій Боднар, 43 (автогол); Антон Павленко, 76, 89.

Попередження: Юрій Боднар, 33; Олександр Мішак, 63 (обидва – «Локомотив»).

Матч видався результативним. У першому таймі переважали минайці. Як наслідок, під завісу «сорокап’ятихвилинки» записали до свого активу два голи (щоправда, один – із допомогою суперника). А після перерви Олексій Полянський для перегляду вивів на поле нових гравців, очевидно, із «другого ешелону». Це дещо розладнало дії в команді, чим і скористалися чопські футболісти та вирівняли гру. У підсумку бойові 2:2.

Група Е (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Карпати» (Дубове) – 4:1

Голи: Михайло Бенко, 23, 86; Василь Габорець, 38; Андрій Гусар, 40 – Іван Носа, 48.

Попередження: Василь Бенчак, 38 («Авангард»).

Незважаючи на рахунок, тячівське дербі було настільки ж коректним, наскільки й рівним у суперництві. Ось тільки футболісти Дубового не спромоглися реалізувати створені моменти, зокрема й вихід сам-на-сам, а команда з Тересви свою справу в нападі виконала добре. Притому продемонструвала хорошу результативність ударів із середньої та дальньої відстаней.

ФК «Терново» – ФК «Хуст» – 3:4

Голи: Степан-Сергій Демедюк, 73, 85+; Юрій Мотрин, 88 – Владислав Іванов, 49; Роман Дочинець, 5, 51, 69.

Попередження: Йосип Ухаль, 27; Юрій Мотрин, 66; Роберт Пилип, 67 – Ігор Королевич, 18; Владислав Іванов, 65.

Вийшов доволі «зарубистий» матч. А що порадував великою кількістю голів, то поготів! Віце-чемпіон забив доволі швидкий м’яч. Утім, це не збило з пантелику суперника – тернівці до перерви більше не пропускали. На початку другого тайму підопічні Івана Шанти відзначилися ще двома швидкими голами, а потім і четвертим. Запахло розгромом. Та чи то вищий за класом суперник розслабився, чи тернівці відчули по-справжньому всю гіркоту становища, але невдовзі першолігівський колектив сквитав м’яч, а під завісу й зовсім створив передумови для нічийного результату. Та все ж рівень майстерності й досвід «Хуста» зробили свою справу, але представник Тячівщини дав зрозуміти: ув цьому сезоні з ним потрібно буде серйозно рахуватися…

Що ж, уже стартові поєдинки першості засвідчили, що вона буде інтригувальною. Команди демонстрували хорошу результативність і справді цікаві результати.