Грати до кінця й перемагати

23.03.2021 - 19:56

«Ужгород» здолав «Епіцентр» із Дунаївців.

DSC_01242

Для закарпатських уболівальників приємна новина. Другий поспіль домашній матч у весняній частині офіційних змагань «Ужгород» перемагає. Притому важливо: так само не пропускає.

Підопічним Володимира Васютика протистояв безпосередній конкурент – команда теж із чільної четвірки. І все ж «Ужгород» зумів знайти ключі до воріт суперника й завдати візаві першої поразки в чемпіонаті.

Матч був непростим. До перерви нагоди відзначитися мали обидва суперники. Та господарі надійно зіграли в захисті, а на 44 хв. гол у роздягальню оформив Олег Вишневський після вдалого розіграшу штрафного.

На початку другого тайму теж зі «стандарту» міг подвоїти результат Адріан Пуканич – м’яч пролетів біля хрестовини. Вилучення Віталія Бадла за другу жовту картку тільки розв’язало руки (чи то пак ноги) футболістам «Ужгорода». І на 88 хвилині господарі організували швидкий контрвипад, у результаті якого Юрій Чонка установив ще комфортніші 2:0.

Закарпатці грали до кінця й під завісу двох таймів були винагороджені голами, а заодно й перемогою. Вона продовжила зміцнення краян наверху «турнірки». У неділю наші гравці матимуть іще одне протистояння вдома – із «Оболонню-2» (Київ).

Друга футбольна ліга України. Група «А».