«Ужгород» «підрізав» «Чайці» крила

14.04.2021 - 21:04

І здобув чергову домашню перемогу.

DSC_0028

У 17-ому турі «Ужгород» приймав міцного середняка – «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки. Уже на першій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок. Павло Тищук удало асистував Вадимові Ференцику. Останній випередив захисника гостей і відкрив рахунок. 1:0. Лідер ліги й надалі продовжував домінувати на полі. Як наслідок, у середині тайму закарпатці відзначилися вдруге. Стефан Федак із межі штрафної площі «Чайки» віддав точний пас Адріану Пуканичу. Маестро точно в кут відправив свій 11-ий м’яч у ворота й у 37 років очолив список кращих бомбардирів ліги! А під завісу першої сорокап’ятихвилинки «стандарт» блискуче виконав Віктор Ряшко. 3:0.

Після перерви підопічні Володимира Васютика діяли відповідно до результату й тримали ситуацію під контролем. Результат не змінився. Та все ж перемога з різницею в три м’ячі для «Ужгорода». Він продовжує очолювати турнірну таблицю!