«Загубилися» в «Ниві»…

19.04.2021 - 17:20

«Ужгород» поступився у Вінниці.

175710968_759577021401384_6697670677203498236_n
Черговий офіційний матч «Ужгород» грав на виїзді проти вінницької «Ниви». Вона в другому колі демонструє неабияку гру. Невипадково команда зі східного Поділля в цьому році лише один раз мінімально програла (0:1 «Буковині» на виїзді) та один раз зіграла внічию (удома з одним із лідерів «Діназом» – 0:0). Решту ж поєдинків виграла. На жаль, цього разу в «Ниві» «загубилися» ужгородці…

Уже початок зустрічі виявився на користь господарів. На шостій хвилині Вадим Хохлов скористався подачею з кутового, а на 15-ій – таким же навісом, але вже в звичайній ігровій ситуації теж головою відзначився Едуард Сербул. 2:0. Без сумніву такий перебіг психологічно вплинув на гостей. До перерви вони так і не змогли віднайти ключів до воріт суперника, а в другому таймі пропустили ще двічі. Уже на 46-ій хвилині в закарпатців знову в центрі захисту, проте вже безпосередньо біля воротарського майданчика вкотре виникли проблеми, і вінничанин Ігор Маляренко робить 3:0. А в середині тайму біля центрального кола елементарна помилка в обороні призвела до сольного проходу Артура Загорулька – 4:0. Щоправда, за хвилину Юрій Чонка в межах штрафної площі «Ниви» сквитав один м’яч, та 1:4 стали слабкою втіхою для лідера чемпіонату.

Чому стількох помилок припустилися в одному матчі в захисті закарпатці, розбиратиметься тренерський штаб. Але таке у футболі буває…

Друга «А» футбольна ліга України. 18 тур

«Нива» (Вінниця) – «Ужгород» – 4:1 (2:0)

Вінниця. 19 квітня. Стадіон «Хімік». 13 градусів тепла. Хмарно.

Голи: Вадим Хохлов, 6; Едуард Сербул, 15; Ігор Маляренко, 46; Артур Загорулько, 70 – Юрій Чонка, 71.

Арбітр: Дмитро Осауленко (Київ).

«Нива»: Максим Гурідов, Вадим Хохлов, Дмитро Попов, Олександр Борячук, Едуард Сербул, Ігор Маляренко, Іван Петрук, Олександр Калітов, Максим Зеленевич, Віктор Георгієв, Артур Загорулько.

На заміні: Іван Карабін, Віталій Гемега, Володимир Кучер, Давид Подкуйко, Дмитро Білик, Деяк Федорук, Ярослав Браславський, Арет Осмоловський, Денис Громок, Владислав Загробський, Дмитро Бондар.

Тренер: Володимир Циткін.

«Ужород»: Валерій Восконян, Стефан Федак, Дмитро Сартіна, Олег Допілка, Сергій Машталір, Владислав Шкіндер, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич, Вадим Ференцик, Павло Тищук, Олег Вишневський.

На заміні: Михайло Готра, Володимир Дуран, Юрій Чонка, Максим Минайленко, Роман Цень, Іван Капустей, Іван Повхан.

Тренер: Володимир Васютик.