ФОТО. Фінішував чемпіонат в Ужгородській футзальній лізі

30.04.2021 - 17:27

Нагороди знайшли своїх героїв!

4 ліги, 31 команда…

180633426_2822523754677618_7682142313155383003_n

І попри карантинні перешкоди хай в одне коло, та Ужгородська футзальна ліга своїм ювілейним, п’ятим, чемпіонатом сягнула фінішу. А його окрасою став вирішальний поєдинок у суперлізі між «Медеєю» із Оноківської ОТГ та «Ужнетом» із Ужгорода.

В обох команд було по 18 очок. Але тільки перемога гарантувала «Ужнету» чемпіонський титул. І в першому таймі команда з обласного центру відкрила рахунок. Після перерви суперники почергово знову відзначилися взяттям воріт. А приблизно за хвилину до завершення поєдинку Василь Роботишин у «Медеї» зрівняв рахунок. 2:2. Нічия для команди з Ужгородщини виявилася золотою за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів.

У цілому колективи продемонстрували високий рівень боєздатності. Невипадково й чемпіон у суперлізі визначився в останньому турі. Як зазначив Петро Милян, заступник голови Ужгородської футзальної ліги, хоч вона є наймолодшою в України, та щороку стає на якісно новий рівень розвитку, адже раховує не лише свій кращий досвід, а й вітчизняний загалом.

Ну а після завершення останнього матчу в суперлізі відбулося традиційне вшанування всіх героїв чемпіонату. На урочистості завітало керівництво міста в особи міського голови Богдана Андріїва, його заступника та голови Асоціації футболу Ужгорода Василя Гомоная. Спортсменів вітав і заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур. Відзначили кращих із кращих у змаганнях.