Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 6 тур. Огляд матчів

DSC_0775

ФК «В. Березний» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 3:1 (юнаки – 1:1)

Голи: Павло Пекар, 8; Віктор Сіка, 10; Іван Мастяк, 41 – Богдан Степанов, 88.

Попередження: не було.

Гра за правилами чесної гри. Господарі відзначилися двома швидкими голами, а наприкінці тайму зняли питання переможця остаточно. Усе ж «Сокіл» грав до кінця й під завісу двобою записав до свого активу гол престижу.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 3:1 (1:0)

Голи: Олександр Пінджоля, 53; Михайло Лозинець, 60+; Юрій Стець, 65 – Мирослав Волошин, 19.

Попередження: Сергій Русин, 81 – Євген Обдирко, 26; Юрій Жидик, 42; Анатолій Лукачина, 60.

У рідних стінах «Колос» продемонстрував переможну гру. Щоправда, до перерви довелося «горіти» 0:1. Та в другому таймі команда Мирослава Бундаша зібралася як слід і здобула вольовий виграш.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Боржава» (Довге) – 3:0 (1:0)

Голи: Іван Делеган, 26; Сергій Кундрик, 49; Генріх Мкртчян, 86+.

Попередження: Крістіан Попик, 56 – Віталій Сурмач, 59; Михайло Батрин, 70; В’ячеслав Крюков, 82.

Вилучення: Віталій Сурмач, 85 (друге попередження).

Схоже, боржавці так хвилювалися за результат цього матчу, що «перегоріли». І в таці гра в них не пішла. А ось господарі у звичній для себе манері вийшли з переможним настроєм і здобули вже четверту поспіль домашню перемогу.

ФК «Хімік» (Перечин) – ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – 3:1 (4:1)

Голи: Сергій Щербанич, 45+1+; Євген Савко, 48, 79 – Пвло Волонтир, 39.

Попередження: Віталій Лешанич, 72; Сергій Щербанич, 86 – Віталій Ковальчук, 24; Василь Блага, 32; Іван Стойка, 35.

Гості першими відкрили рахунок, та це тільки додало спортивних амбіцій господарям. Ще до перерви «Хімік» реалізував пенальті й відновив паритет. Одразу ж після перепочинку відзначився вдруге, а наприкінці гри й зовсім зняв питання переможця.

ФК «Боржавське» – ФК «Заріччя» – 0:2 (1:1)

Голи: Василь Зан, 6; Віктор Зан, 75.

Попередження: Михайло Ю.Брич, 27; Михайло М. Брич, 50 – Юрій Сокач, 30; Ярослав Ільков, 78; Сергій Карапслай, 90+2.

Вилучення: Михайло Ю.Брич, 45 (друге попередження) – Юрій Сокач, 42 (друге попередження).

Команди змагалися за результат, показали приблизно рівну гру, та з реалізацією складалося тільки в гостей. Вони відзначилися швидким голом, а в другому таймі остаточно зняли питання переможця.

У Західній зоні першої ліги кращими були господарі. Перемоги «Н.Коропця» та «Колоса» дозволили командам із Мукачівщини впевнено почуватися лідерами в турнірній таблиці.