Чемпіонат області. Вища ліга. 6 тур. Огляд матчів

13.06.2021 - 21:58

Із високою результативністю, із переможним настроєм у господарів.

DSC_0768

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – СДЮСШОР (Ужгород) – 8:0 (юнаки – 3:1)

Голи: Руслан Соскида, 15, 65, 80, 82; Іван Капустей, 35; Микола Джанда, 38; Юліан Козуб, 72; Юрій Шукаль, 87.

Попередження: Дмитро Горя, 48; Мар’ян Січка, 69 (обидва – СДЮСШОР).

«Медея» грала на ужгородському «Автомобілісті» й здобула впевнену перемогу. Перевага номінальних господарів не викликала сумнівів, а виграш став результатом класу команди з Оноківської ОТГ.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:2 (1:0)

Голи: Річард Шольц, 45+1; Юрій Лаб’як, 48 – Сергій Яцкулинець, 85; Іван Бандурович, 30.

Попередження: Річард Шольц, 35; Юрій Микуличинський, 43; Юрій Лабяк, 58; Микола Вішован, 80 – Станіслав Кохан, 23; Роман Мідяник, 39.

Рівна, хороша, бойова гра, у якій команди демонстрували футбол. Першими відкрили рахунок гості – свою індивідуальну майстерність продемонстрував Іван Бандурович. Та ще до перерви господарі сквитали м’яч – гол у роздягальню на рахунку Річарда Шольца. Він же, як тільки розпочався другий відрізок поєдинку, оформив дубль. За рахунку 2:1 у «Карпат» був чудовий шанс збільшити перевагу. Однак м’яч, який прямував у порожні ворота, у підкаті зумів вибити захисник «Бужори». А наприкінці зустрічі Сергій Яцкулинець урятував свою команду від поразки. Отож закономірні 2:2 в підсумку.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Поляна» – 3:1 (4:0)

Голи: Михайло Чедрик, 14, 70+; Артур Дорі, 80 – Андрій Русин, 34.

Попередження: Михайло Реплюк, 67 – Михайло Власик, 38.

Гра вийшла результативною. До перерви обидві команди продемонстрували однакову влучність, а ось у другому таймі свої моменти втілював у голи тільки «Севлюш».

ФК «Хуст» – ФК «Вільхівці» – 4:0 (3:0)

Голи: Михайло Фляшко, 48, 60; Василь Луців, 65; Роман Дочинець, 72.

Попередження: Михайло Фляшко, 32; Дмитро Вдовиченко, 60; Максим КОдря, 64 – Володимир Лисаченко, 38; Едуард Нергеш, 52; Йосип Пайдич, 55; Вадим Веселовський, 56;.

Вилучення: Володимир Товт, 58 (за позбавлення команди суперника очевидної гольової можливості).

Гру доцільно поділити до перерви й після. У першому таймі команди уважно діяли й не давали суперникові шансу на успіх. А ось у другій «сорокап’ятихвилинці» зі швидкими голом у господарів і вилученням у гостей переможні вітри повіяли в бік «Хуста».

Тур був під знаком господарів. «Хуст» і «Севлюш» ідуть «у відрив», але в іршавців – гра в запасі.