Футбольна Берегівщина та Виноградівщина: огляд ігор V туру чемпіонату

15.06.2021 - 13:26

У неділю, 13 червня, відбулися ігри V туру чемпіонату Берегівського району з футболу. Після адміністративно-територіальної реформи чемпіонат проводиться, об’єднавши команди двох районів Виноградівського та Берегівського. Команди практично не знайомі і передбачити результат важко. Але цим і цікавий чемпіонат району 2021 року.

200649430_194601632555287_7048078053500315352_n

ФК «Королево» – ФК «Перехрестя» – 4:1

Перша половина гри пройшла рівно. Ніхто із суперників не мав переваги. На 44 хвилині гри за образу арбітра червону картку отримав Йосип Талабірчук з Королева. Здавалося, у «Перехрестя» у другому таймі буде чисельна перевага і вони тим скористаються. Але все пішло за іншим сценарієм. Уже на 46 хвилині футболіст «Королева» Василь Фегер відкрив рахунок. За дві хвилини Олександр Кормош його подвоїв. На 55 хвилині той же Кормош довів рахунок до розгромного. Надалі підопічні Сергія Чейпеша продовжували контролювати хід гри. На 87 хвилині зусиллям Марка Кочіша футболістам з Перехрестя вдалося скоротити рахунок. А на останній хвилині гри Євгеній Іван поставив крапку у грі, провівши у ворота гостей четвертий гол.

ФК «Кідьош» – ФК «Ардовець-Тесла» – 4:2

Ці колективи зустрічались між собою вперше. Передбачити рахунок було складно. Гра розпочалася з кількох швидких атак футболістів «Кідьоша». І уже на 3 хвилині швидкий Крістіан Болог відкрив рахунок. Здавалося, такий початок додасть наснаги господарям. Але поступово підопічні Мирослава Скунця вирівняли гру і провели ряд небезпечних атак на ворота Кідьоша. Але на висоті виявився кіпер господарів Золтан Кордош, який звів нанівець старання футболістів з Підвиноградова. Але все-таки Владислав Потокі на 35 хвилині зрівняв рахунок. Саме за результативної нічиєї команди і пішли на перерву.

Друга половина гри розпочалася за переваги команди гостей. Вони контролювали гру, і, здавалося, що цю перевагу втілять у забиті м’ячі. Але перша ж контратака Кідьоша застала гостей зненацька і Крістіан Болог розписався у воротах гостей. Пропущений гол негативну вплинув на команду з Виноградівщини. І вже на 65 хвилині Гергель Горват провів третій м’яч у ворота суперників, а через чотири хвилини Дейнеш Берецкі довів рахунок до непристойного – 4:1. Усе, на що спромоглися гості, то на 90+2 хвилині скоротити рахунок, забивши з пенальті. Відзначився Степан Сігетій.

ФК «Берегвідейк» – ФК «Вари» – 10:1

У цій грі зустрічалися лідер та аутсайдер чемпіонату. До того ж, «Берегвідейк» зміг вийти у цій грі на поле з оптимальним складом. На жаль, варівці мають кадрові проблеми. Ряд гравців виїхали за кордон на заробітки. Рахунок 10:1. Але варто віддати належне команді гостей, які не зважаючи на різницю у класі, провели гру до фінального свистка.

Підсумовуючи невтішний результат, президент ФК «Вари» Іштван Остолош сказав: «Безперечно неприємно програвати з таким рахунком. Але це футбол і ми не повинні здаватися. Будемо працювати і результат обов’язково прийде. Цього сезону ми гідно виступили в Зимовому кубку. Мали шанси пройти до півфіналу. Не поталанило. До того ж, зважаючи на складні часи, коли багато сіл немає футболу, а на домашні ігри у Варах приходить до 500 вболівальників. Участь у чемпіонаті, це вже перемога. Вірю, все у нас буде добре».

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «ОТГ Вилок» – 3:1

Зустріч гідних суперників. Такі матчі викликають захоплення у вболівальників. Обидва колективи добре укомплектовані і ставлять перед собою амбіційну мету – боротьба за найвищі місця у турнірному становищі. Гра була складною. Ініціативою володіли футболісти з Вилока. Бактянець грав на контратаках і така тактика виправдала результат. На висоті був кіпер Гечі Ігор Челеняк, який виконав ряд сейвів, що рятували команду від пропущених голів. До того ж, швидкий Сергій Селянчин організував ряд результативних контратак, у яких один раз відзначився і два рази результативно асистував Бейло Нашко та Юрію Кноблоху. У Вилока відзначився Флоріан Орос.