Кубок області. Другий етап. Огляд матчів-відповідей

04.07.2021 - 22:47

Умовно кажучи, без сенсацій, та з несподіванками.

213177372_3103730659860697_7317433147501385446_n

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «В.Березний» – 12:1 (перша гра – 8:3)

Голи: Василь Куделко, 6; Михайло Чедрик, 13, 39, 40; Володимир Варваринець, 28, 61, 69; Яромир Лобода, 30, 32, 37; Олексій Остафійчук, 59; Юрій Мешко, 82 – Микола Словенський, 25.

Попередження: Євген Русин, 33 («Севлюш»).

Два швидкі голи наче й не надломили гостей. Більше того, вони скоротили відрив у рахунку. Та чому команда тут же за 10 хвилин пропустила 6 м’ячів, сказати важко. Зрозуміло, що головна складова перемоги «Севлюша» – його клас. Утім, віриться, дошкульна поразка стане для великоберезнянців таким собі стимулом у подальшому – мотивуватиме організованіше діяти на полі. А виноградівці, зрозуміло, легко вийшли до наступного кубкового етапу.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 2:1 (3:0)

Голи: Ерік Івашко, 29; Іван Бандурович, 80 – Мирослав Волошин, 42+.

Попередження: Юрій Сінкін, 35 («Бужора»).

Перший результат, звісно, десь розслабив господарів, яких прийшла підтримати велика кількість уболівальників. Та потрібно віддати належне й «Зірці-SPAR». Вона не хотіла ганебно програти, а тому серйозно налаштувалася на двобій і ледь не створила сенсацію. Бужорці тільки наприкінці зустрічі вирвали перемогу. Хоч і без неї вийшли б до наступного раунду змагань. А команда з Лінців продемонструвала, що має хороший потенціал для подальшого прогресу.

ФК «Вільхівці» – ФК «Терново» – 2:2 (3:3)

Голи: Іван Куцин, 39; Іван Скунзяк, 44 – Артур Апіян, 1; Назар Пригара, 45+1.

Попередження: Андрій Гаврилів, 73; Роберт Товт, 76 – Назар Пригара, 84.

Дербі Тячівщини, за яким спостерігала велика кількість глядачів, вийшло на славу. Команди продемонстрували результативний футбол. Обидва колективи заслуговували вийти до наступного раунду, та вдалося це «Вільхівцям» за рахунок більшої кількості голів, забитих на виїзді. У цілому суперники не мали великої лави запасних, та наявною «основою» сповідували атакувальний футбол. Усі взяття воріт арбітр зафіксував у першому таймі, а кульмінаційними стали перша та завершальні хвилини до перерви. А в результаті – бойова нічия 2:2. «Вільхівці» здобули право продовжити змагання за почесний трофей, а їхній візаві продемонстрував: із такою грою впору грати у вищому дивізіоні області.

ФК «Н. Коропець» – СК «Карпати» (Рахів) – 0:2 (1:7)

Голи: Андрій Мерцин, 2; Василь Титор, 62.

Попередження: Василь Лукеча, 48 («Н.Коропець»).

Дальній переїзд не дався взнаки гостям. І «Карпати» вдруге завдяки своєму вищому статусу здолали суперника. Останній намагався вдома показати результативну гру, та не вийшло. А ось рахівці змусили суперника двічі виймати м’яча із сітки.

ФК «JJ-CLUB» (Виноградів) – ФК «Поляна» – 0:2 (0:2)

Голи: Адріан Мігалко, 43; Віталій Хайнас, 62.

Попередження: Михайло Скунць, 12; Віталій Козаченко, 85 (обидва – «JJ-CLUB»).

Дива не сталося, хоч господарі намагалися його створити. І все ж клас полянців дався взнаки. Вони відзначилися в кожному з таймів (у другому – завдяки результативній заміні) і повторно досягли перемоги 2:0.

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Колос» (Іванівці) – 2:2 (4:2)

Голи: Валерій Роля, 2; Микола Джанда, 6+ – Михайло Калій, 15+; Валентин Напуда, 33.

Попередження: Едуард Русин, 60; Іван Ковач, 78 – Сергій Бобик, 5; Сергій Русин, 55; Віктор Савчинець, 63; Олександр Пінджоля, 65.

Команди продемонстрували хороший футбол. І хоч перемоги більше заслуговували господарі, та слід віддати належне «Колосу». За активної підтримки своїх прихильників та дискомфортного рахунку 0:2 гості таки створили несподіванку, хоч і не вийшли до наступного етапу Кубка.

Початок зустрічі був за «Медеєю». Вона записала до свого активу два швидкі голи й… зарано повірила в успіх. Адже ще до перерви представник Мукачівщини зумів переламати хід гри й зрівняти рахунок. Щоправда, десь гостям і пощастило, оскільки м’яч неодноразово влучав чи то в стійку, чи в поперечину воріт візаві. Особливо перевага команди з Ужгородщини, яка приймала суперника в обласному центрі, на стадіоні «Автомобіліст», була відчутною після перерви. Та гості відмовилися від сценарію першого матчу – не стали грати у відкритий футбол: насамперед опікувалися захистом своїх воріт, а вже потім відповідали непоганими атаками. Зрештою, нічия 2:2. Вона вивела «Медею» до чергового раунду Кубка Закарпаття (команда все ж у такий спосіб привітала свого наставника Івана Ковача з днем народження), а з іншого боку, засвідчила: колективу з Іванівців уже давно час спробувати себе у вищій лізі області.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Хуст» – матч не відбувся

Представник Рахівщини не зміг зібрати на домашню гру команду: травми, вилучення, трудова міграція більш ніж далися взнаки.

Попри, здавалося б, очевидність, хоч і без сенсацій обійшлося, та несподіванки все ж були. Вони, можливо, продиктовані підсумками перших зустрічей, та факт лишається фактом: до наступного кола вийшли іменитіші, але їхні суперники подекуди дійсно продемонстрували вагомі результати. А в цілому хорошого кубкового футболу не бракувало.