Кубок області. 1/4 фіналу. Огляд матчів-відповідей

218480387_4403672273016192_7976638929350038319_n

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Вільхівці» – 2:1 (перша гра – 2:1)

Голи: Роман Мідянчик, 69; Андрій Ломага, 90+3 – Йосип Пайдич, 33.

Попередження: Роман Мідянчик, 31; Іван Бандурович, 44; Едуард Ковтанюк, 90 – Володимир Лисаченко, 35; Юрій Савка, 36; Іван Скунзяк, 45; Едуард Нергеш, 75.

І повторна зустріч для команд склалася непросто. Гості добре проаналізували домашню поразку й налаштувалися рішуче. Про це засвідчив і виграний перший тайм. Отож відпочивати команди пішли за паритетного з погляду двох матчів результату. І все ж у другій «сорокап’ятихвилинці» за підтримки численних уболівальників іршавці здобули вольову перемогу. Спочатку, у середині тайму, зрівняли рахунок, а в компенсований арбітром час вирвали вікторію завдяки реалізації виходу сам на сам із голкіпером.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Поляна» – 4:0 (1:5)

Голи: Андрій Мерцин, 1, 69; Юрій Лаб’як, 22; Іван Микуличинський, 66+.

Попередження: Богдан Тимочук, 24; Андрій Мерцин, 68 – Іван Русин, 42; Степан Стегура, 65; Мирон Гулович, 70.

Здавалося, перевага в чотири м’ячі була більш ніж комфортною для полянців. Та все ж неблизька мандрівка в неймовірну спеку вплинула. Ну і, звичайно, рахівці видали феєричний матч і домоглися потрібного рахунку. Значною мірою, на це вплинув гол у же на першій хвилині зустрічі. Додавав упевненості й весь виграний перший тайм 2:0. Після перерви в гостей атакувальна ланка знову працювала без успіху (хоч полянці також показали хороший футбол), а господарі відзначилися ще двома забитими м’ячами, один із яких став можливим завдяки реалізації удару з «точки». 4:0, потрібна вікторія для «Карпат»! Та поки крапку з виходом рахівців до наступного раунду ставити рано. Справа в тому, що в офіційному протоколі здійснено запис. Дослівно: «Командою ФК «Поляна» буде поданий протест у зв’язку з тим, що на поле вийшов гравець № 71 Козурак; на думку головного тренера ФК «Поляна» Кондрі М.І., він вийшов на картку Боднаря, який у рапорті позначений № 14». Мова про гравців «Карпат». Отож у цій ситуації, очевидно, розбиратиметься контрольно-дисциплінарний комітет.

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Хуст» – 1:1 (0:0)

Голи: Василь Роботишин, 72 – Петро Луців, 66.

Попередження: Руслан Куртанич, 31; Влад Сидоренко, 44; Іван Ковач (тренер), 67; Василь Роботишин, 75 (усі – «Медея»).

Вилучення: Владислав Хайнас, 45+1 (небезпечна атака суперника з ризиком нанесення травми в боротьбі за м’яч.

Обидві команди заслуговували вийти до наступного раунду Кубка. Та що вдієш, коли місце на двох – одне… І його визмагали хустяни! До перерви гра була приблизно рівною, команди діяли на зустрічних курсах, хоч активнішими попереду все ж виявилися господарі. Та притому все йшло до нічиєї 0:0 за підсумками першого тайму. Аж раптом на 45 хв. за порушення правил у своєму карному майданчику «Медею» арбітр покарав пенальті. Здавалося, стовідсотковий шанс! Та в гостей Владислав Хайнас не тільки не реалізував 11-метровий, а ще й атакував воротаря на добиванні з фолом, який «потягнув» на червону картку. Вилучення, і для хустян усе перевернулося догори дригом. Особливо з урахуванням того, що попереду очікував другий тайм у меншості. Та добре підготовлена фізично й тактично, команда з міста над Тисою грала «ще й за того хлопця». Як наслідок, в одному з епізодів відкрила рахунок. Після матчу господарі висловлювали претензії: мовляв, м’яч було забито з положення поза грою, та все ж у протоколі – без офіційних записів. А тим часом матч тривав, і «Медея» розуміла всю критичність ситуації для себе. Отож пішла відіграватися. І невдовзі це вдалося завдяки реалізації подачі з кутового. 1:1 завдяки «стандарту». Утім, рахунок усе ще влаштовував гостей завдяки забитом голу на виїзді. Господарі всіма силами кинулися виривати перемогу. Особливо атаки були настирливими під кінець зустрічі. Один із ударів головою навіть пройшов повз бокову стійку воріт «Хуста». Однак підопічні Олександра Щербакова самовіддано захищалися й зберегли потрібний для себе результат…

Що ж, сьогоднішні повторні кубкові матчі справді вийшли «на грані» з погляду результатів за сумою двох матчів та «з дьогтем». Але водночас був справжній, непередбачуваний футбол, який і подобається вболівальникам. А емоції з різними полюсами все притаманні її величності Гри.