ФОТО. Футбольна Берегівщина: «Ардовець» – переможець юнацького бліц-турніру

26.07.2021 - 11:46

25 липня на стадіоні села Підвиноградів відбувся бліц-турнір із футболу серед юнацьких команд Берегівського району 2005 року народження та молодших, присвячений 30-й річниці Незалежності України.

219646631_1191218231396947_7754817259234960987_n

На жаль, у турнірі взяло участь менше команд ніж очікувалося. На старт вийшли чотири юнацькі колективи: ФК «Берегвідейк» (Берегово), ФК «Вари», ФК «Чома» та господарі турніру ФК «Ардовець» (Підвиноградів).

Турнір проводився за коловою системою, де кожна команда провела по три гри. Першими на поле вийшли юні футболісти ФК «Ардовець» та ФК «Берегвідейк». У напруженому протистоянні перемогу святкувала місцева команда 1:0. У наступній грі ФК «Вари» здолали суперників з Чоми – 3:0. Свою другу футболісти з Чоми знову програли 0:3 Ардовцю. «Вари» мінімально перемогли «Берегвідейк» 1:0. У черговій грі «Берегвідейк» та Чома у протистоянні між собою визначали бронзового призера. Рахунок 4:2 на користь футболістів із Берегова. Остання гра турніру визначала переможця. У обох колективів перед грою по дві перемоги та рівні показники забитих та пропущених. Але у цій грі була помітна втома футболістів з Варієва і вони поступилися 1:2.

За результатами турніру перше місце посіли футболісти ФК «Ардовець» (Підвиноградів) (тренер Іван Рабовський), друге місце у ФК «Вари» (тренер Іштван Остолош), третіми стали футболісти ФК «Берегвідейк» (тренер Роланд Антал).

Після завершення турніру голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль, староста Підвиноградова Олег Алексин та головний арбітр змагань Петро Котубей нагородили команди призерів та переможця кубком, дипломами та медалями Берегівської районної федерації футболу.