«Ужгород» поступився «Металісту»

01.08.2021 - 21:45

Та не без бою.

img_20210801_201708_984-01-1200x771

Для «Ужгорода» усе складалося непросто: нелегкий моральний стан після домашнього фіаско з «Прикарпаттям», перша виїзна гра із суперником, який ставить амбітні цілі, поїздка на другий кінець України й, зрештою, сама гра за підтримки «Металіста» цілою армією вболівальників (понад 30 тисяч!).

Утім, до честі гостей, вони гідно провели поєдинок. Так, господарі домінували, та в першому таймі лише автогол у роздягальню призвів до проміжної перемоги господарів.

Після перерви, приблизно в середині тайму, харків’яни скористалися «стандартом», і подачу замкнув Олександр Мізюк. Утім, невдовзі в матчі з’явилася інтрига. Ужгородці подавали кутовий: розпочав Юрій Чонка, а Віктор Хомченко зреагував. І все ж останнє слово сказав «Металіст». На останній хвилині зустрічі Жонатан Да Сілва Олівейра поставив виграшну крапку для своєї команди – 3:1. Утім, друга поспіль поразка все ж дала й позитив «Ужгороду»: по-перше, підопічні Михайла Іваниці відкрили лік своїм голам, а по-друге, прдемонстрували, що можуть змагатися із серйозним суперником, незважаючи, що ще вчора були друголігівським колективом.

Перша футбольна ліга України. 2 тур

таблиця УЖ

«Металіст» (Харків) – «Ужгород) – 1:2 (1:0)

1 серпня. Харків. ОСК «Металіст». 33 градуси тепла.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

Голи: Олександр Мізюк, 62; Жонатан Да Сілва Олівейра, 90 – Дмитро Сартіна, 45+1 (автогол); Віктор Хомченко, 77.

«Металіст»: Данило Каневцев, Володимир Танчик, Олександр Мізюк, Віталій Федорів, Сергій Люлька, Андрій Ралюченко, Євген Підлепенець, Антон Поступаленко, Браян Хосе Валенсія Ріаскос, Фарес Седдік Балулі, Руслан Фомін.

Запасні: Олександр Рибка, Євгеній Рязанцев, Едуард Сарапій, Володимир Шопін, Єгор Демченко, Євген Банада, Владислав Нехтій, Жонатан Да Сілва Олівейра.

Тренер: Олександр Кучер.

«Ужгород»: Вадим Ющишин, Владислав Шкіндер, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Олександ Савошко, Стефан Федак, Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич, Василь Пиняшко, Павло Тищук.

Запасні: Юрій Славік, Володимир Дуран, Юрій Чонка, Вадим Ференцик, Віктор Хомченко, Вадим Мердєєв, Олексій Січ.

Тренер: Михайло Іваниця.