ФОТО. «Ужгороду» не «заоболонилося»

09.08.2021 - 22:36

Команда обласного центру в першій лізі України зазначала третьої поразки поспіль. Цього разу в рідних стінах від київської «Оболоні».

DSC_0012

Матч очікувався непростим. До двох поразок у попередніх турах ужгородцям довелося грати з таким же аутсайдером – обидві команди розташувалися на дні «турнірки». А отже, обом суперникам потрібно було брати очки особливо.

Перший тайм для господарів наче не віщував нічого поганого. Команди діяли нарівні. Ужгородці – навіть із вогником, прагнули заволодіти територіальною та ігровою перевагою. Та суперник цього не давав. Як і власне самі підопічні Михайла Іваниці своїм візаві. Таким чином усе йшло до закономірної нульової нічиєї. Адже декілька серйозних моментів, які виникали переважно по центру біля воріт обох колективів, успішно нейтралізовували захисники або ж нападникам бракувало точності. Утім, усе зіпсував удар із того ж центрального сектора оболонця Олексія Лобова на 27-ій хвилині. Отож 0:1 на перерву.

Вірилося, що ужгородці активніше заграють у другому таймі. І перші хвилин 20 навіть серйозно турбували суперника з претензією заволодіти перевагою. Та оболонці вдало захищалися. Більше того, самі гостро контратакували. Навіть іноді спортивне щастя було на боці ужгородців.

Відтак гості вирівняли гру. Наполегливості одного Василя Пиняшка попереду виявилося замало. До того ж суперник добре діяв на відборі, значно менше помилявся при передачах, а в компенсований арбітром час, коли господарі втратили концентрацію, остаточно зняв питання переможця. 0:2.

Напередодні наставних господарів Михайло Іваниця мав день народження. Отож подарунка від команди не вийшло. Їй поки болісно звикається до вищої за рангом першої ліги…