ФОТО. VІІ турнір на честь А. Гаваші до 30-річчя УАФ. Команда «Шахтаря» U-15 знову виграє із великим рахунком (другий день)

18.08.2021 - 08:34

Після розгромної поразки з рахунком 13:1, яку в першому турі VII міжнародного топ-турніру на честь Андрія Гаваші влаштували одноліткам з «Минаю» футболісти 2007 року народження «Шахтаря», ставлення до підопічних тренерів Олександра Максимова та Олександра Купального мало стати ще більш серйозним. Хоча куди серйозніше, якщо ця команда в минулому сезоні стала чемпіоном України у віковій категорії U-14?

DSC_0894

Тим не менш, і другий матч на турнірі на честь Андрія Гаваші команда «Шахтаря» U-15 виграла із великим рахунком. Не 13:1, а тільки 6:0, але й протистояв гірникам не новачок Вищої ліги ДЮФЛУ («Минай»), а один з представників Еліт-ліги – столичний ОК ім. І. Піддубного.

Уже до середини першого тайму справу було зроблено. Герой попереднього матчу (шість голів!) Назар Діденко, який до «Шахтаря» грав в ДЮФЛУ за полтавську «Молодь» (сезон-2019/2020), відзначився двома голами, а Павло Ніколенко забив третій. До перерви Діденко оформив хет-трик. Здається, ми вже знаємо кращого бомбардира турніру у цій віковій категорії.

Команді Дмитра Семчука важко було організувати контргру протягом всього матчу. Не допомогли і заміни.

А от тренери гірників по перерві замінили майже всіх гравців і збільшили свою перевагу у рахунку. Свої два голи заніс до активу вихованець волинського футболу Артем Степанов, причому в першому випадку йому допоміг захисник киян. А от в другому Степанов сам дуже добре відкрився між захисниками, отримав пас з глибини та реалізував вихід сам на сам із воротарем.

ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:6

Голи: Назар Діденко, 5, 12, 35; Павло Ніколенко, 16; Артем Степанов, 57, 61.

Попередження: Максим Бармак, 11 (ОК ім. Піддубного).

ОК ім. І. Піддубного: Чулупин (Пеньора, 36) – Шестаков (Фоя, 36), Баршак, Коваль, Пономарчук (Іваненко, 58) – Зборовський, Гніденко (Зубко, 36) – Ситник, Прудніков (Соколов, 36), Цимбалюк (Рибчак, 50) – Бондаренко (Логінов, 50).

ФК «Шахтар» (Донецьк): Вихрищук – Шелекета (Бойко, 36), Бозюн (Дейнека, 36), Мартюк (Мавроді, 36), Стрільчук – Кривцов (Крук, 36) – Ухань (Гармаш, 36), Леута (Ткачук, 36), Оличенко (Сорока, 36), Ніколенко – Діденко (Степанов, 36).