ФОТО. «Агро»поразка «Ужгорода»

22.08.2021 - 20:10

На жаль, у битві аутсайдерів команда обласного центру Закарпаття вдома поступилася.

DSC_0083

А перший тайм не віщував нічого поганого. Навпаки. Господарі активно розпочали. Уже на четвертій хвилині пролунав «дзвіночок» від Адріана Пуканича. А на 7 хвилині навіс із лівого флангу призвів до красивого замикання головою у виконанні Миколи Гайдучика. 1:0. Та господарі дуже швидко пропустили. Неузгодженість дій воротаря й захисника у воротарській площі призвела до безперешкодного переправляння м’яча у ціль Станіславом Кулішем на 11 хв. 1:1. Після цього «ВПК-Агро» більше повірив у свої сили, і хоч ужгородці продовжували турбувати ворота суперника (чого тільки вартий у виконання Віктора Ряшка удар, який «потягнув» голкіпер суперника), однак футболісти з Вишневого теж активно діяли. Усе могла змінити кінцівка першого тайму, коли гості припустилися у своїй штрафній площі елементарної помилки. Та Віктор Хомченко «подарунком» не скористався.

А після перерви далася взнаки втома ужгородців. Відповідно побільшало технічного браку. Заміни до бажаного ефекту не призвели. Натомість гості, які подолали відстань у понад 800 кілометрів, діяли свіжіше. І хоч моменти були в обох команд (до прикладу в господарів мали нагоди Микола Гайдучик і Віктор Ряшко), та забивали тільки гості. Хет-трик зробив Станіслав Куліш. Спочатку реалізував пенальті після порушення правил господарями в результаті подачі кутового, а ближче до кінця матчу й узагалі зняв питання переможця. Ужгородці після пропущеного другого м’яча так і не змогли мобілізуватися, хоч і пробували, та в новій для себе білій формі зазнали чергової поразки.

Матч показав, що в колективі потрібно робити якісь «хірургічні» втручання. А ось які саме, думатимуть і в тренерському штабі, і очевидно, у керівництві клубу.