Першість Закарпаття. Перша ліга. Західна зона. 13 тур. Огляд матчів

І нічия, і перемоги з мінімальним та великим рахунками.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «В. Березний» – 1:1 (юнаки – 1:0)

Голи: Ярослав Костик, 21 – Юрій Сема, 24.

Попередження: Анатолій Логоцький, 33; Юрій Коштура, 87 – Юрій Сема, 33; Іван Мастяк, 44; Мар’ян Геник, 85;.

Вилучення: Юрій Сема, 57 (друге попередження).

Матч виправдав свої сподівання. 500 глядачів стали свідками непоступливих дій обох команд. До перерви краще діяли футболісти Лінців. У перші 10 хвилин вони створили три хороші моменти, та реалізувати їх не змогли. Надалі гра вирівнялася. Як наслідок, суперники обмінялися голами. У другому таймі, отримавши чисельну перевагу, господарі непогано атакували. Однак безрезультатно. А в останні хвилин десять активізувалися великоберезнянці. Діючи практично без лави запасних, вони створили кілька небезпечних ситуацій, зокрема на 88 хвилині заробили пенальті. Та в гостей Віктор Сіка не зміг реалізувати 11-метровий через відмінну реакцію воротаря «Зірки-SPAR» Анатолія Логоцького. У підсумку – по-справжньому бойова нічия 1:1.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:0 (2:0)

Голи: Михайло Батрин, 23.

Попередження: Віктор Ловга, 8; Олександр Гряділь, 56; Юрій Каганець, 66; Іван Роман, 85 – Чаба Шина, 4; Олег Пацкан, 30.

Гра прогнозовано видалася непоступливою та приблизно рівною. Гості в присутності 700 глядачів не знітилися, показали хороший футбол і не дали господарям створити багато моментів. І все ж на 23 хвилині у Михайла Батрина вийшов добрий результативний удар метрів із двадцяти, що й подарувало боржавцям перемогу з мінімальним рахунком.

ФК «Невицький замок» (Оноківська ОТГ) – ФК «Колос» (Іванівці) – 1:5 (1:3)

Голи: Юрій Крільо, 60 – Михайло Лозинець, 6+, 28; Юрій Стець, 40, 72; Валерій Тенгеричан, 89.

Попередження: Дмитро Штефаняк, 6; Юрій Крільо, 76 (обидва – «Невицький замок»).

Дива не сталося. При всьому бажанні господарів «Колос» видав свою звичну атакувальну гру. Початок розгрому гості розпочали на початку зустрічі з реалізації 11-метрового й завершили в самому кінці зустрічі. Утім, і господарі прагнули відзначитися. Зрештою, в другому таймі таки вийшов гол престижу для «Невицького замка».

ФК «Заріччя» – ФК «Н. Коропець» – 5:1 (1:3)

Голи: Рудольф Петер, 10, 32; Руслан Максим, 27; Василь Симканич, 44; Віктор Зан, 88 – Генріх Мкртчян, 7.

Попередження: Юрій Сокач, 23; Ігор Луцак, 75 – Михайло Трухан, 44; Генріх Мкртчян, 61; Вадим Мельник, 70.

Доволі несподівано «Заріччя» перемогло з розгромним рахунком принципового суперника. Та всьому є своє пояснення. По-перше, самі господарі видали на-гора хороший матч. А по-друге, переповнений лазарет у гостей спричинив відсутність ряду футболістів «основи» і не дав «Н.Коропцю» зіграти у свою гру. Навіть лава запасних виявилася вкрай короткою. У підсумку – заслужена перемога «Заріччя».

Тур видався з принциповими матчами та перемогами з великими рахунками. У їх результаті лідери набирали очки й зберегли свої позиції. Ось тільки завдяки вікторії «Заріччя» зуміло обійти великоберезнянців, котрі внічию зіграли на виїзді.