Чемпіонат області. Вища ліга. 10 тур. Огляд матчів

Напружено вигравали, програвали, грали внічию….

241504713_3151166515117111_8065502686489815864_n

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:2 (юнаки – 1:0)

Голи: Михайло Чедрик, 88; Артур Дорі, 90+5.

Попередження: Іван Ковач, 45+2 – Василь Куделко, 55.

В Ужгороді обидві команди продемонстрували цікаву гру: створювали моменти, прагнули результату. Та голів «видно» не було. Усе йшло, здавалося, до нічиєї. Утім наприкінці, зустрічі чи то господарі розслабилися, чи то виноградівці дуже хотіли перемогти, але все ж гості реалізували дві нагоди, зокрема одну вже в компенсований час.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Хуст» – 0:0 (1:2)

Попередження: Микола Вішован, 83 – Василь Гнепа, 56; Михайло Фляшко, 58; Володимир Корнутяк, 90+2.

Вийшла гра рівних суперників. Команди уважно діяли в захисті, тому реально хороших нагод для взяття воріт було небагато. У кінці другого тайму Іван Микуличинський міг вирішити долю поєдинку зі «стандартів», та воротар хустян упорався із загрозою. Отож 0:0.

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Вільхівці» – матч відбудеться 15 вересня

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Поляна» – 2:1 (0:1)

Голи: Василь Росул, 25; Ерік Івашко, 29 – Сергій Кундрик, 79.

Попередження: Станіслав Кохан, 36 – Едуард Мельник, 11; Руслан Гогерчак, 19; Михайло Власик, 54; Сергій Кундрик, 65.

Команди продемонстрували хороший футбол, а 400 глядачів стали свідками нелегкої перемоги господарів. Власне, матч очікувався непростим. Активно розпочали полянці, та з хвилини десятої іршавці перехопили ініціативу й до перерви відзначилися двома голами. А в другому таймі господарі «підсіли» фізично – далася взнаки зіграна в середу перенесена зустріч із «Хустом». Отож полянці в останні хвилин двадцять заволоділи перевагою й під завісу зустрічі подарували собі шанс на нічию. Утім, «Бужора» зберегла потрібний для себе результат.

Хоч іще відбудеться перенесена гра наступного тижня, та в цілому звітні матчі видалися нелегкими. Команди важко брали очки. До кінця змагань лишається чотири тури, і ми ще можемо бути свідками перестановок у турнірній таблиці серед основних конкурентів. А поки осічка «Хуста» у Рахові принесла лідерство «Севлюшу», який відмінно зіграв на виїзді. Притому вже чітко сформувалася основна трійка, яка насамперед втрутиться в розподіл нагород чемпіонату.