ФОТО. «Минай» поступився одному з основних конкурентів

26.09.2021 - 18:55

Команда з Ужгородщини вдома не змогла знайти підходу до ФК «Львів».

DSC_0040

Знову якась невідома сила нависла над фортуною «Миная». Судіть самі, уже фактично перший удар гостей на 21-ій хвилині призвів до взяття воріт. Це Володимир Якімець пробив одразу після того, як Максим Грисьо з правого флангу навісив у штрафну, а Андрій Семенко невдало «скинув» головою прямо на ногу гравцю суперника. 0:1.

Під завісу тайму надію господарям бодай на нічию подарував Антон Байдал. На 43-ій хвилині він на підступах до штрафної суперника спочатку прийняв м’яч на груди, а потім гарматним пострілом відправив у ворота. 1:1.

Надії закарпатського клубу хоч би на нічию поховав Шина. Вийшовши на заміну, невдовзі так само на підступах до штрафної, але дещо з іншого боку прицільно пробив. 1:2.

Зрозуміло, що минайців такий рахунок не влаштовував. Вони кинулися вперед. Та зусилля підопічних Василя Кобіна, зокрема Олега Вишневського, Едварда Кобака, результату не дали. Прикра домашня поразка «Миная» у матчі з одним із основних конкурентів.

Українська прем’єр-ліга. 9 тур

«Минай» – «Львів» 1:2 (1:1)

26 вересня. Ужгород. Стадіон «Авангард». 23 градуси тепла. Сонячно.

Голи: Антон Байдал, 43 – Якимець 21, Шина, 56.

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків).

Попередження: Олександр Петрусенко 45; Олексій Хахльов, 45+2; Ельдар Кулієв, 73 – Довгий, 45+2; Зозуля, 60.

«Минай»: Данило Кучер, Олег Синьогуб (Міслав Матіч, 58), Андрій Семенко, Ігор Гончар, Ельдар Кулієв, Віктор Лиховидько (Сіака Багайоко, 46), Олексій Хахльов (Олег Вишневський, 46), Олександр Петрусенко, Данило Книш (Богдан Коваленко, 60), Антон Байдал, Дмитро Білоног (Едвард Кобак, 63).

Тренер: Василь Кобін.

«Львів»: Олександр Ільющенко, Енес Махмутовіч (Олексій Зозуля, 10), Олександр Романчук, Іван Брікнер, Максим Грисьо (Андрій Бусько, 66), Олексій Довгий, Фране Чір’як, Володимир Якімець, Сергій Політило (Борис Крушинський, 78), Антві Ернест (Алвеш дос Сантос Рожеріо Шина, 46), Назарій Нич (Дмитро Семенів, 78).

Тренер: Олег Дулуб.

Слід також додати, що в перерві матчу та з продажу квитків збирали кошти з благодійною метою: аби допомогти з лікуванням п’ятирічній ужгородці Кірі Зайцевій. Гроші передали мамі дівчинки.