ФОТО. «Ужгород» здобув дебютну перемогу в першій лізі

02.10.2021 - 16:47

Закарпатський клуб здолав представників Полтавщини.
 DSC_0734
В 11 турі «Ужгород» приймав кременчуцький «Кремінь», який розташувався в нижній частині турнірної таблиці.

Команди провели непоганий перший тайм, створили кілька реальних загроз біля воріт один одного. Та в підсумку до перерви 0:0.

У другій «сорокап’ятихвилинці» суперники  продовжили діяти на зустрічних курсах. І на 64-ій хвилині господарі відкрили рахунок. Розпочали з центра кола чергову атаку, розвинули правим флангом, а після подачі Олександра Савошка в штрафну Микола Гайдучик замкнув передачу з лінії воротарської площі в один дотик практично безперешкодно. 1:0!

Що важливо, після забитого м’яча підопічні Богдана Блавацького не стали грати на утримання рахунку. На спроби суперника встановити паритет закарпатський клуб відповідав гострими атаками. І на 83-ій хвилині після вкидання шкіряного з-за бокової Олександром Савошком господарі заробили пенальті практично на тому місці, звідки було забито перший м’яч. 11-метровий чітко реалізував Віктор Ряшко. 2:0!

А в підсумку хороша дебютна перемога «Ужгорода». У другому поєдинку поспіль наша команда бере очки.