Чемпіонат області. Вища ліга. 14 тур. Огляд матчів

ФК «Медея» (Оноківська ОТГ) – ФК «Вільхівці» – 1:0 (юнаки – 7:0)

Голи: Василь Роботишин, 22.

Попередження: Мирослав Скрип, 28; Валерій Роля, 40; Євген Мукомела, 48; Василь Роботишин, 77 – Іван Скунзяк, 8; Володимир Товт, 21; Едуард Нергеш, 33; Юрій Савка, 34; Мартин Бакша, 71; Володимир Рисаченко, 72.

Вилучення: Юрій Савка, 77 (друге попередження).

У матчі переважала «Медея», та «Вільхівці» добре захищалися. І все ж затяжна атака вштрафній площі суперника в середині першого тайму призвела до успіху господарів. Епізодично гості контратакували, проте їхнім ударам бракувало влучності. Коли ж відбулося вилучення, то взагалі про нічию мріяти було складно. У підсумку мінімальна, та все ж заслужена перемога «Медеї».

ФК «Хуст» – ФК «Поляна» – 3:0 (2:0)

Голи: Владислав Микуляк, 8; Микола Пилип, 61; Микола Ількович, 84.

Попередження: Микола Ількович, 22; Василь Гнепа, 32; Богдан Павлич, 58 – Едуард Мельник, 25; Руслан Гогерчак, 29.

800 глядачів зібралися на стадіоні в Хусті. Ще б пак! Вони готові були стати свідками чемпіонства рідної команди. І «Хуст» не підвів. Хоч «Поляна» чинила гідний опір, та все зіпсував стартовий гол. Він додав оптимізму господарям, і надалі лідер свого шансу вже не випустив… Вітання переможцям чемпіонату!

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Бужора» (Іршава) – 4:1 (3:1)

Голи: Михайло Реплюк, 25; Михайло Чедрик, 29, 78; Юрій Віщак, 67 – Річард Шольц, 71.

Попередження: Ігор Вагін, 45; Василь Козар, 45; Володимир Варваринець, 75; Борис Штефан, 90+2 – Іван Бандурович, 44; Василь Росул, 45; Андрій Ломага, 47; Анатолій Богович, 71.

Команди, що називається, «рубалися», адже було за що. Та все ж іршавцям гра в атаці не склалася. А ось виноградівці в рідних стінах виглядали переконливо. Уже на перерву вони йшли в хорошому настрої, ведучи 2:0. А в другому таймі теж зіграли результативніше за свого суперника. Звідси – і відчутна перевага в рахунку. Та вітання обом командам, усе ж поклали до свого активу по комплекту нагород – відповідно срібних і бронзових. «Срібло», до речі, узяли й виноградівські юнаки. Отож подвійний медалевий успіх!

СК «Карпати» (Рахів) – СДЮСШОР (Ужгород) – 13 жовтня

Останній тур розставив усі крапки над «і». Провідна трійка остаточно з’ясувала свої медалеві зазіхання. Складний чемпіонат завершився. Ще раз потрібно привітати призерів, а з ними й усі команди, які, незважаючи на турнірні здобутки, дарували своїм шанувальникам футбольні емоції!