«Мункач» зазнав поразки від вишгородців

15.10.2021 - 22:46

Матч видався багатим на гольові моменти з боку обох суперників.

245952149_1121982471664718_5871198769654417979_n

У 14 турі мукачівцям дісталася одна з кращих команд ліги. Це продемонструвала й звітна гра. Утім, початок видався за господарями. Нагоди відзначитися були в Даніїла Волкова, Максима Гірного, Тараса Галаса, який навіть влучив у стійку, та все ж гостям пощастило.

Відтак «Діназ» зумів приборкати атакувальний натиск «Мункача» і сам став турбувати ворота суперника. І на 24-й хвилині Олексій Бриженко зумів пробити, Олександра Чернятинського – 0:1. А згодом уже Євгенію Чепурненку вдалося безперешкодно подвоїти рахунок – 0:2 на перерву.

Другий тайм розпочався теж із прикрості для господарів. Арбітр призначив пенальті на користь гостей і Євгеній Чепурненко доводить рахунок до 0:3.

Господарі все ж не здалися й незадовго до кінця матчу триходівка Віталій Фарасеєнко – Назар Грицак – Вадим Лучка завершилася взяттям воріт суперника – 1:3. Утім, часу лишалося мало, щоб урятувати гру, хоч господарі й намагалися це зробити. Отож поразка, із якою здобуто цінний досвід у суперництві із серйозним візаві.