«Ужгород» не вступив в альянс із «Альянсом»

17.10.2021 - 18:55

Закарпатська команда в матчі з трьома пенальті на виїзді сенсаційно переграла одного з лідерів. Два Віктори трьома влучними ударами принесли своєму колективу вікторію.

DSC_0723

Надзвичайно драматичний поєдинок вийшов у Сумах за участю аутсайдера й одного з лідерів. Можна, звичайно говорити, пор недооцінку господарями гостей, але на одній недооцінці три голи не пропустиш, а відповідно й не заб’єш!

Ще виїжджаючи на матч у далеку дорогу, закарпатці рішуче налаштувалися на суперника, який розташувався вгорі турнірної таблиці. І свою рішучість перенесли на поле.

Уже на 14 хвилині «Альянс» був спантеличений: господарі сфолили у своїй штрафній площі, і Віктор Ряшко реалізував одинадцятиметровий. 0:1 у матчі! Минає небагато часу, один із захисників «Альянса» припускається дитячої помилки біля центрального кола, контратака, воротар блокує перший удар, але на добивання встигає Віктор Хомченко – 0:2 на табло! Щоправда, за хвилину команда із Сумщини відіграла один м’яч. Фол у штрафній площі «Ужгорода», і Богдан Шмигельський пробиває точно – 1:2.

Та «Ужгород» не збирався опускати руки. Без помилок догравши тайм, команда гостей пішла на перепочинок переможцем. А в середині другого тайму знову відзначилася (перед тим отримавши додаткову підтримку у вигляді вилучення В’ячеслава Піднебенного за грубу гру проти Олександра Аксьонова). Василь Пиняшко увірвався в штрафну суперника, пробив, влучив у руку оборонцю. Арбітр утретє в зустрічі вказав на «точку»! Віктор Ряшко знову підійшов до м’яча. Після першого 11-метрового тактично змінив удар, «вистрілив» майже по центру, і знову влучно – 1:3!

За чотири хвилини до кінця основного шансу господарі подарували собі надію на нічию після того, як Ярославу Сидоренку наші захисники дали пробити в штрафній площі майже по центру, і м’яч від бокової стійки влетів у ворота. Та до честі гостей, навалу суперника вони витримали холоднокровно, притому за нагоди йшли вперед. Зрештою, 2:3 на табло та доволі несподівана, але заслужена перемога закарпатців! «Ужгород» здобув першу на виїзді й другу загалом вікторію за допомогою двох Вікторів, хоч, звісно, заслуга в цьому усієї команди, котра перемогла одну з кращих команд ліги!

Перша футбольна ліга України. 14 тур

таб уж

«Альянс» (Липова Долина) – «Ужгород» – 1:3 (1:2)

Суми. Стадіон «Ювілейний». 17 жовтня. 11 градусів тепла. Хмарно.

Голи: Богдан Шмигельський, 28+; Ярослав Сидоренко, 86 – Віктор Ряшко, 14+, 66+; Віктор Хомченко, 27.

Арбітр: Єгор Кєвліч (Кропивницький).

Попередження: Євген Неплях, 13; Руслан Пісний, 59; Ян Осадчий, 68 – Олег Допілка, 28.

Вилучення: В’ячеслав Піднебенной, 57.

«Альянс»: Ярослав Важинський, Євген Неплях (Андрій Герт, 63), Ян Осадчий (Кирило Зайков, 87), Руслан Пісний, Валерій Рогозинський, Олександр Лучик (Олександр Лебеденко, 46), В’ячеслав Піднебенной, Костянтин Ярошенко, Станіслав Шарай (Артур Карноза, 59), Микола Агапов, Богдан Шмигельський (Ярослав Сидоренко, 70).

Тренер: Юрій Ярошенко.

«Ужгород»: Михайло Готра, Олександр Савошко, Олег Допілка, Дмитро Сартіна, Владислав Чушенко (Стефан Федак, 74), Олександр Аксьонов, Андрій Вискребенцев, Віктор Ряшко (Володимир Дуран, 84), Василь Пиняшко Сергій Машталір, 88), Микола Гайдучик, Віктор Хомченко (Вадим Мердєєв, 81).

Тренер: Богдан Блавацький.