ФОТО. «Минай» не дав «Десні» «розлитися» на своєму полі

17.10.2021 - 19:39

Більше того, ледь сам не «потопив» чернігівців.

DSC_0242

Притому, що обидві команди розділяли 10 очок, було відчуття, що господарі добре зіграють проти середняка УПЛ. По-перше, минайці в квітні в красивому стилі вже перегравали «Десну» (3:1). По-друге, у ролі тренера господарів дебютував Ігор Леонов, а при новому наставникові гравці, само собою, захочуть особливо себе показати. Зрештою, закарпатському клубу потрібні очки, а команда вже давненько не вигравала. Де ж їх брати, як не вдома?!

І «Минай» почав нагнітати із самого початку. Так фактично тривало увесь тайм. У господарів було чимало нагод відкрити рахунок, та бракувало або завершальної передачі, або точності удару. Зокрема, міг відзначитися той же Олег Вишневський. Та м’яч не йшов у ворота! Заради справедливості слід зазначити, що в середині тайму й гості могли відкрити рахунок. Але жодна з трьох спроб теж до успіху не призвела. Зокрема своїм майже стовідсотковим шансом не скористався Філіп Будківський.

Після перерви з великим відсотком ідентичності повторився перший тайм. Господарі нагнітали, а гості пробували себе в контратаках. Навіть був удар Владлена Юрченка в бокову стійку.

Коли господарі фізично стали «підсідати», тренерський штаб своєчасно увів свіжі сили. І знову біля воріт «Десни» почали виникати гольові «пожежі». Міг забити Євген Селезньов; буквально в другий дотик до м’яча, вийшовши на заміну й чудово розвернувшись для удару. М’яч ледь-ледь не влучив у ворота. Потім наш досвідчений нападник іще одну нагоду мав, реагуючи на простріл Рустама Ахмедзаде, та м’яч зачаровано не йшов у ворота.

Кінцівка взгалі була за «Минаєм». Не допомогли навіть кілька «стандартів» із небезпечних для ударів точок. Та матч нереалізованих можливостей таким і залишився. 0:0. «Минаю» фатально не пощастило. Але ж мусить десь і з’явитися фарт! За такої гри в нападі насамперед і бажаємо його нашому клубу.