Традицію підтримати не вдалося

06.11.2021 - 22:02

«Минай» удома програв «Маріуполю».

DSC_0179 - копия

Традиція, яка була намітилася в команди з Ужгородщини, а саме почати відбирати очки в безпосередніх конкурентів, на жаль, не продовжилася. Тим паче шкода, що це відбулося вдома, у поєдинку з головним аутсайдером. Ще прикріше і за збігом інших, наче сприятливих, обставин. Зокрема, до перерви минайці непогано діяли. Та все ж бракувало точного завершального «пострілу». А ось гості турбували свого суперника рідко, проте й гостріше. Одного разу навіть м’яч влучив у поперечину після удару Богдана В’юнника.

І все ж «Маріуполь» оформив гол у роздягальню. Фланговий простріл замкнув Олексій Кащук. 0:1 за приблизно рівної гри на перерву.

У другому таймі зберігав свою внутрішню напругу. А на 73 хв. підопічні Остапа Маркевича лишилися в меншості – за грубий підкат поле залишив Олег Очеретько. Здавалося, господарі принаймні зрівняють рахунок. І навіть усе шло до того, бо заробили пенальті. Та удар Ігоря Гончара на 77 хв. воротар Микита Турбаєвський узяв. А наприкінці матчу «Минай» пропустив удруге. Помилився хорватський легіонер Міслав Матіч, і Олексій Кащук виходом сам на сам із воротарем записав до свого активу дубль і остаточно поховав надії суперника на успіх. 0:2.

Ситуація для закарпатського клубу в турнірній таблиці ще більше стала затиснутою до вкрай складної. А ось «Маріуполь» перервав неприємну шестиматчеву програшну серію…