Прогнозовано, але гідно

27.11.2021 - 17:46

«Минай» поступився вдома «Динамо».

minay_dk

Гра аутсайдера проти лідера, та ще й такого, у першому таймі відбувалася за звичним сценарієм: гості більше приділяли увазі атаці, а господарі – захисту. Утім, багато моментів «Минай» не дав створити динамівцям. Усе ж на 12-ій хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок із пенальті, коли арбітр зустрічі побачив порушення правил із боку господарів на куті воротарської площі.

Після перерви Ігор Леонов удався до замін, і команда з Ужгородщини заграла попереду агресивніше. Про це засвідчили удари Міслава Матіча, Рустама Ахмедзаде, а Євген Селезньов узагалі головою поцілив у стійку після навісу Ігоря Гончара. Останній, до речі, грав на добивання, та захист «Динамо» відвів загрозу.

Уже в компенсований час нагода була ще й у Михайла Месхі, та забракло влучності. І тут же атака киян, подача Сергія Сидорчука – Микола Шапаренко остаточно знімає питання переможця. 0:2 для «Миная», та гравці закарпатського клубу зіграли гідно. Їм просто не вистачило майстерності й трохи везіння…