Відбулись матчі 2-го туру Берегівщини

13.05.2015 - 17:17

Матчі другого туру чемпіонату Берегівського району з футболу пройшли
напружено14_07_27_jarasi_kisbegany_gat_1_1 012 і цікаво. Три нульові нічиї, одна мінімальна перемога і тільки бадалівський «Фенікс» своїм голепадом у матчі з ФК «Попово» покращив статистику результативності туру.

Центральним матчем була гра на футбольному полі села Кідьош, де місцевий футбольний клуб приймав географічних сусідів ФК «Талісман» Великі Береги. У першому турі обидві команди отримали впевнені перемоги,  тож сільський стадіон зібрав велику кількість глядачів. Із перших хвилин гри обидві команди розпочали зі швидкісних атак, намагаючись якнайшвидше відкрити рахунок, але на заваді стояли то захисники, то впевнена гра кіперів обох команд Бейло Боднара та Дмитра Чепуречина. У центрі поля було багато боротьби, частенько з порушеннями правил, за що арбітр гри Отілло Варга карав футболістів жовтими картками. Увесь матч тривала напружена боротьба, атмосфера гри з кожною хвилиною ставала дедалі гарячішою. Відкрити рахунок мали змогу Гергель Горват та Володимир Бабіч із «Талісману», але впевнено діяв центр захисту Кідьоша на чолі з досвідченим Тихомиром Дерцені. За десять хвилин до завершення гри Ріхард Могачек із Кідьоша все ж таки зумів вразити ворота гостей, але удар наніс після свистка арбітра, який зафіксував положення «поза грою». Напруга тривала до фінального свистка, який зафіксував нульову нічию. Серед юнаків перемогли футболісти з Берегів 2:1.

Не менш цікаво проходила і в Боржаві, де гостювала команда зі  Свободи. У першому турі ці команди поступилися, то ж на дану гру виходили налаштованими на перемогу. У цілому гра більше проходила в центрі поля та на підступах до штрафної. Напруга з кожною хвилиною зростала, арбітру Дмитру Мориляку доводилося карати футболістів жовтими картками. У другій половині гри футболісти Боржави активізувалися, що і призвело до призначення пенальті на 65 хвилині гри, але Іштван Райнінгер пробив вище воріт. Здавалося, Боржава пропустила єдиний шанс відзначитися, але продовжила атакувати. Свободянці впевнено захищали свої ворота. На 80 хвилині гри гості знову порушили правила в штрафній – пенальті. Біля м’яча Лайош Борбаш, удар – стійка. Фінальний свисток зафіксував нульову нічию. Серед юнаків перемогли господарі 2:1.

Нульовою нічиєю завершилася гра і в Запсоні, де місцева команда приймала гостей із Малої Бийгані. У юнаків перемогу святкували гості, які в двох перших турах на виїзді отримали перемоги.

У Гаті місцевий «Артос» приймав берегівську «Зірку». Із перших хвилин гри ініціативою заволоділи місцеві футболісти, які організовували швидкісні атаки флангами. Здавалося, за такої гри берегівчанам не уникнути розгрому. За перші 20 хвилин стовідсоткові нагоди відзначитись мали Ласло Єрема, Ласло Пал, Йожеф Молнар, Владислав Магочі, Пейтер Форноші, але впевнено діяв воротар «Зірки» Андрій Когутич, який завадив гатянцям відкрити рахунок. На 25 хвилині м’яч все ж таки побував в воротах Когутича. Владислав Магочі поцілив в ворота, але лайсмен зафіксував положення «поза грою». У подальшому гра більше вирівнялася, перейшла на середину поля. Здавалося б, не уникнути нічиї. Але на 75 хвилині Пийтер Форноші забив єдиний гол у ворота «Зірки» і приніс своїй команді чергові три залікові очки.

Зовсім інший характер носила гра на сільському стадіоні Галабора, де у зв’язку з реконструкцією власного стадіону бадалівський «Фенікс»  проводитиме домашні ігри цього сезону. Гостями бадалівців була команда з Попова. Футболісти «Фенікса» довели свою перевагу десятьма забитими м’ячами у ворота суперника. Юний Юрій Кноблох відзначився покером, по дублю забили Микола Нодь та Золтан Купаш. По одному голу провели Ласло Селеш та Вадим Онисько. Цією грою бадалівці підтвердили свою майстерність і перевагу над суперником. Це і не дивно, адже Бадалово за стилем гри, підбором гравців – команда обласного рівня. Юнаки Бадалова у важкій грі мінімально перемогли гостей 1:0.