Призначення арбітрів та делегатів

01.10.2015 - 16:42

Призначення арбітрів та делегатів на матчі чемпіонату області серед аматорських команд з футболу, які відбудуться 4 жовтня.

Вища ліга. 18-й тур

  1. ФК «Тячів» – ФК «Поляна»

Арбітри: Маточка М., Зайтлер Л, Резниченко В.

Делегат – Жбора Г.В.

  1. ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Бужора» (Іршава)

Арбітри: Гала М., Абель О., Шварц В.

Делегат – Попович В.М.

  1. ФК «Берегово»ФК «Бийгань»

Арбітри: Котубей П., Гал А., Яцкович Ю.

Делегат – Чегіль О.О.

  1. ФК «Ужгород» – ФК «Середнє»

Арбітри: Жолобович О., Сич О., Авдєєв В.

Делегат – Дем’яненко В.М.

  1. ФК «Дийдо» – ФК «Севлюш» (Виноградів)

Арбітри: Митровський М., Шимон Ю., Гарлач І., Вовчанський І.

Делегат – Козик В.В.

  1. ДЮФК «Мукачево» – ФК «Оболонь» (Хуст)

Арбітри: Райда М., Лялюк М., Пацкан А.

Делегат – Кампов І.А.

Перша ліга. Західна зона. 16-й тур

  1. ФК «Карпати» (Перечин) – ФК «Карпати» (В.Коропець)

Арбітри: Качур В., Готра Р., Хархаліс Р.

Делегат – Кувік І.І.

  1. ФК «Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Локомотив» (Чоп)

Арбітри: Зубільчак О., Гусєв М., Сташко О.

Делегат – Головнич С.С.

  1. ФК «Бобовище» – ФК «Витязь» (Концгазо)

Арбітри: Полончак М., Попович І., Мондик М.

Делегат – Шитєв Й.Л.

  1. ФК «Баранинці» – ФК «Березний» (В.Березний) – гра відбудеться 03.10.2015 року

Арбітри: Грубінка І., Ліб К., Балог В.

Делегат – Шварц В.Л.

  1. ФК «Ракошино» – ФК «Сокіл» (Кінчеш)

Арбітри: Грубінка І., Ліб К., Балог В.,Рогач Я.

Делегат – Митровський М.І.

Перша ліга. Східна зона. 16-й тур

  1. ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Терново»гра відбудеться в с.Ділове Рахівського р-ну

Арбітри: Лофинець В., Гога О., Готько В.

Делегат – Куля Г.Г.

  1. ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФК «Карпати» (Дубове)

Арбітри: Печунка В., Мучичка М., Граб І.

Делегат – Жига Г.М.

  1. ФК «Вишково» – ФСК «Говерла» (Ясіня)

Арбітри: Запрутняк В., Бабич Т., Горгош М.

Делегат – Варга Ф.З.

  1. ФК «Старт» (Золотарево) – ФК «Вільхівці»

Арбітри: Бобаль Ю., Дудаш Д., Зан Є.

Делегат – Плеханов А.М.

  1. ФК «Вікторія Лнс» (Б.Церква) – ФК «Кісва» (Кос.Поляна)

Арбітри: Сімку А. Гецко С. Кота З.

Делегат – Попович М.М.

Увага!

Початок ігор: 13-30 (юнаки), 15-00 (дорослі).

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.