Ліга Чемпіонів Закарпаття вийшла на фінішну пряму

30.11.2015 - 17:31

Цього року приймати фінальну частину ЛЧ мають честь стадіони Іршавщини. І не дарма ж бо – представники останньої постійні учасники завершального турніру під егідою ФФЗ. Більше того, до півфіналу цілком заслужено потрапляє команда Заріччя – минулорічний фіналіст Ліги.

Але про фіаско підопічних Булези трохи згодом. Наразі про «Сузір’я». Клуб зі Сваляви – новачок змагань. Хоча упродовж останніх років його представники завжди лобіювали свою участь у Лізі Чемпіонів. Далі розмов справа уперто не йшла. Принаймні до сезону-2015. Упевнений вихід із групи і ще більш упевнена перемога у півфіналі над командою «Тиса-Луг». Багато скептиків над представниками Рахівщини просто насміхались, мовляв, звідки там футбол узявся. А бачите? Вихід з групи і цікава гра за крок до фіналу хоч і з великим кінцевим рахунком. Я не хотів би до подробиць вдаватись. Хочеться просто подякувати підопічним іменитого закарпатського футболіста Петра Пруця за, як на мене, вдалий старт. Як підсумок «Сузір’я» перемагає з рахунком 5:1. І це при тому, що команда з Рахівщини забила першою.

А тепер до «Заріччя». Точніше до стадіону села Сільце. Цей поєдинок згодом охрестили фінальним і стверджували, що переможець пари «Заріччя» – «Ф. Медвідя» (Н. Давидково) стане володарем кубка Ліги Чемпіонів. Час покаже. Симпатичніше на старті дивились господарі. Вони першими відкривають рахунок з 11-метрової позначки. Арбітр матчу Юрій Бобаль призначив цілком справедливе пенальті, яке реалізував Михайло Греба на 34 хвилині. Перший тайм уже без голів, чого не скажеш про другий. Підопічні Михайла Булези закріплюють перевагу над суперником, подвоївши рахунок на 50-ій. Відзначився Ростислав Великошич. Усе, справу ніби зроблено. До закінчення матчу хвилин зо двадцять. Зарічани розслабились і спочивали на лаврах замість того, аби битись до кінця. А нащо кістьми лягати..? Плюс залишились вони у меншості. Уперше в житті я став свідком 6-ох голів за 9 хвилин в одні ворота. Вірно, «хріняші» просто розірвали свого суперника, сповна скориставшись деморалізованим і психологічно не стійким захистом господарів. Один за іншим м’ячі влітали у ворота за мить фіналіста. Погромну серію розпочав Михайло Калій, оформивши дубль на 73 та 74 хвилинах відповідно. На 75 забиває Владислав Човрій. Два голи на 76 та 79 проводить Іван Качур. А остаточну крапку ставить Віталій Міклош на 82 хвилині.

Ось такі то справи. До слова, на стадіоні було гаряче, особливо під кінець матчу. Досвідчені гравці Давидкова ображали вболівальників за що гостей ледь не відлупцювали. Хвилини зо три на полі було Бородіно. Змішались всі – причетні й не причетні до матчу. На щастя, арбітри й досвідчений делегат ФФЗ Георгій Жбора вгамували пристрасті. Тож фінал за тиждень, у неділю, на стадіоні Іршави о 13:30. Зустрінуться свалявське «Сузір’я» та клуб «Федора Медвідя» з Н. Давидкова. Матч за 3-4 місця відбудеться у Заріччі о 12:00. Бронза дістанеться переможцю пари «Тиса-Луг» – «Заріччя».