КУБОК Закарпаття. Виноградівці й ужгородці налаштувалися рішуче

29.04.2016 - 12:33

За великим рахунком перші півфінальні поєдинки Кубка Закарпаття сенсації не принесли. Переміг той, на кого й очікували.

ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:1

Господарям не вдалося створити сенсацію, а гості виконали програму-мінімум – здобули на виїзді перемогу, яка значно підвищила шанси на загальний успіх. Загалом гра була рівною. У першій половині зустрічі суперники якихось очевидних небезпек біля воріт один одного не створили, отож закономірно пішли на перерву за нульової нічиєї. А ось після перерви гра значно пожвавішала. Тону задав В. Чейпеш, зігравши на випередження й замкнувши передачу на 59 хв. – 1:0. Після цього забити могли і одні, і інші, та все ж досвідченіші виноградівці таки повезли додому мінімальний виграш.

ФК «Ужгород» – ФК «Дийда» – 3:0

Господарі зробили вагому ставку на цю гру, про що свідчить активно проведений перший тайм і, як наслідок, забитий гол ще на 19 хв. Після перерви команди оберти дещо збавили, хоч нагоди відзначитися мали. Та забивали тільки представники обласного центру. Спочатку Р. Гегедош оформив дубль, продовжуючи сигналізувати в такий спосіб, що готовий стати щонайменше одним із кращих бомбардирів і в чемпіонаті. Відтак чемпіони краю встановили остаточний рахунок у матчі, зігравши вдало на контратаці завдяки зусиллям М. Реплюка. Після матчу тренер ужгородців Іван Шанта зазначив, що його підопічні зіграли добре, здобувши комфортний результат. А ось дийдівцям не позаздриш: потрібно вдома відігравати не просто три, а «сухі» три м’ячі. Завдання архіскладне.