Микола Гібалюк: «Що робити далі я ще не вирішив»

14.07.2016 - 09:44

Представники прес-служби ФК «Минай» поспілкувались із колишнім граючим наставником ФК «Минай» Миколою Гібалюком.

– Перш за все, хочеться привітати футбольний клуб «Минай» із завершенням першого кола. Звичайно, не все було гладко, але, в цілому, команда склала напрочуд приємне враження у вболівальників та експертів. У своєму дебютному сезоні колектив з Ужгородського району, можна сказати «без розкачки», зумів нав’язав боротьбу лідерам та був швидко зарахований до головних фаворитів. За рахунок чого вдалося продемонструвати такий результат?

– Так, нас справді записали до фаворитів, хоча команда підбиралася під першу лігу. За два тижні до чемпіонату ми дізналися, що будемо грати у «вищці». Я думаю, що вся справа у гравцях, в їхньому ставленні до футболу. У першу чергу, при підборі гравців до команди я звертав увагу на їхні людські якості, на те як вони поводяться у побуті. Ми з хлопцями відразу домовилися про те як ми будемо разом досягати результату. І я їм дуже вдячний за те, що вони, граючи в аматорській лізі, вели себе дуже професійно.

– Тим не менш, в клубі вирішили змінити тренера вже під час сезону. На ваше місце приступив Михайло Іваниця. Що плануєте робити далі?

– З приводу зміни тренера – це рішення керівництва клубу. І це питання краще ставити безпосередньо їм. Зараз період відпустки і всі відпочивають. Що робити далі я ще не вирішив. Сподіваюся, що зустрінемось з керівництвом і разом приймемо рішення на користь розвитку футболу в Минаї. Не виключено, що можу поєднувати роботу помічника тренера та гравця. В наявності кілька варіантів продовження тренерської діяльності, але, повторюсь, ще не визначився з майбутнім.

– Якщо брати до уваги окремо взятий матч, то у першому колі, особисто для мене, варто виокремити виїзний поєдинок з «Дийдо». У надвідповідальному матчі команда діяла злагоджено, зуміла перекрити всі зони супернику, грала видовищно. А який матч із хорошої сторони найбільше запам’ятався Вам?

– Особисто мені запам’ятався матч зі «Спартакусом» (0:2). Саме у цій грі з’явився той характер і те взаєморозуміння, до якого ми йшли. Хлопці виконували все те, про що ми домовлялися. І ті досвідчені гравці, яких всі вже списали з рахунків, ще раз довели, що можуть грати і приносити користь команді. Йдеться про Євгена Костика, який чекав свого шансу, вийшов і зробив дубль. Він повністю виправдав всі ті очікування і мою довіру до нього. Не зважаючи на те, що він один з найстарших футболістів, однак у нас ніколи не виникало з цим проблем.

– Як загалом охарактеризуєте перше коло чемпіонату? Погодьтесь, доволі рівна боротьба на верхівці таблиці..

– Якщо не брати до уваги кілька матчів, то особисто я залишився задоволеним своїми вже колишніми підопічними. Можу сказати тільки велике спасибі хлопцям за перше коло. Стосовно рівної боротьби, то тут погоджуюсь. У чемпіонаті ведуть боротьбу за медалі відразу кілька команд.

– Які шанси вклинитись у цю боротьбу, а якщо точніше саме за чемпіонство, у другій половині сезону має ФК «Минай»?

– Це буде залежати від багатьох факторів. Хто піде з команди, а хто її поповнить. Проте, думаю, що за будь-яких обставин команда гратиме тільки на перемогу і боротися за найвищі місця у турнірній таблиці.

– На Євро-2016 Рікардо Карвальо став найстаршим чемпіоном в історії. У свої 38 з гаком років він доволі несподівано для всіх тріумфував зі збірною Португалії. Як довго плануєте виступати? Адже Ви все ще перебуваєте у хорошій формі..

– Не знаю, як Бог дасть. Я люблю футбол, якщо дозволятиме здоров’я, буду продовжувати виступати й отримувати задоволення від гри.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.