Під знаком господарів і гостей

17.08.2016 - 21:31

14 тур у вищій лізі завершився остаточно тільки сьогодні, у середу, і продемонстрував, що друге коло справді буде цікавим. Одна лише особливість: уже на його старті поєдинки виявилися безкомпромісними, адже активно перемоги здобували господарі та гості.

ФК «Берегово» – ФК «Минай» – 3:4

Саме цей матч сусідів по турнірній таблиці завершував програму першого для другого кола туру. Злагодженість у діях і налаштованість на суперника, котрий суттєво підсилився, були своєрідною зброєю в берегівців, а досвід нового наставника та імениті футболісти значною мірою виступили козирем для «Минаю». Усе це зумовило безкомпромісність та інтригувальну цікавість у поєдинку, який завершився доволі результативно. У першому таймі команди розійшлися «миром» – 1:1, а в другому підопічні Михайла Іваниці таки зуміли здолати «Берегово» і перемогли з ефектним рахунком – 4:3. Крім Віктора Чумака, у переможців голи забили такі відомі футболісти, як Михайло Кополовець (двічі) та Матвій Бобаль. Отож важка перемога «Минаю».

ФК «Севлюш» – ФК «Середнє» – 4:0

Незважаючи на рахунок, обидві команди продемонстрували високий рівень гри, зокрема щодо контролю м’яча, бажання не відсиджуватися в захисті, чекаючи на помилку суперника, а йти вперед. Правда, у першому таймі вболівальники побачили тільки один гол. Господарі організували одну зі своїх атак, яку результативно завершив Олександр Розман. Гості мали нагоду щонайменше зрівняти рахунок, однак після помилки в захисті виноградівці підстрахували один одного. Перепочивши, підопічні Івана Білака, підбадьорувані забитим голом і підтримкою вболівальників, забили ще тричі. Постаралися Томаш Ребрик, Юрій Чонка та Олександр Міца. А ось у середнянців із голами не склалося, хоч і вдавалися до замін. Отже, «Севлюш» розпочинає з упевненої домашньої перемоги й продовжує лідирувати в чемпіонаті.

ФК «Бужора» – ФК «Поляна» – 0:1

Обидві команди прагнули досягти результату, змагалися, організовували атаки, а в підсумку долю поєдинку вирішив автогол: приблизно за 15 хвилин до завершення зустрічі гості подали кутовий, а захист іршавців не впорався з винесенням м’яча. До честі господарів, вони вдалися до відчайдушного штурму, аби врятувати матч. Та не склалося, і полянці після 12-турової перерви здобули третю в чемпіонаті перемогу.

ФК «Мункач» – ФК «Боржава» – 4:1

Як і очікувалося, матч продемонстрував перевагу мукачівців. Шквал атак господарів у першому таймі призвів до більш ніж комфортних 4:0 на користь підопічних Золтана Сільваші. Дублями відзначилися Іван Качур та Віктор Гей (один гол із пенальті). Слід віддати належне й довжанцям, котрі, по-перше, удало в кількох випадках зіграли на останньому рубежі завдяки Василю Кертису й, зрештою, більше не пропустили, а по-друге, не змирилися з важким становищем, організували кілька небезпечних атак, одна з яких завершилася влучним «пострілом» Віталія Сурмача.

ФК «Вільхівці» – ФК «Оболонь» – 1:0

Рахунок у зустрічі засвідчив, що зустрічалися два достойні один одного суперники, які, до того ж, продемонстрували високий темп гри. Її перша половина видалася приблизно рівною, однак завдяки зусиллям Віктора Жоффчака господарі таки відкрили рахунок. У другому таймі вболівальники голів не побачили, але вільхівців це не засмутило, оскільки вони не пропустили, а в підсумку здобули мінімальну, та все ж перемогу.

ФК «Спартакус» – ФК «Дийдо» – 0:2

Це був той матч, де досвід узяв гору над молодістю. До перерви гості завдяки Олександрові Грицкевичу та Ференцу Барті вийшли вперед, скориставшись помилками в захисті господарів. Бодай один м’яч міг побувати у воротах гостей ще в першому таймі, але «Спартакусу» не вдалося реалізувати пенальті (воротар). Після перерви більше атакували підопічні Валентина Слюсаря, однак гості не лише холоднокровно зіграли в захисті, а й у кількох атаках, особливо під завісу матчу, могли збільшити перевагу. Та 0:2 на табло збереглися, а це означає, що представник Берегівщини закріпився на третьому місці в турнірній таблиці.

ФК «Тячів» – ФК «Ужгород»

Господарі знялися із чемпіонату, і цим, як кажуть, усе сказано…

Загалом ігри відзначалися видовищністю, інтригою, а тому з нетерпінням будемо чекати нового туру. Результативність же цього становила 3,3 гола за гру.