В Ільниці будують плани на новий сезон

17.10.2016 - 19:45

14 жовтня в Ільниці відбулися подвійні урочистості: храмове свято Покрови та відкриття нової трибуни з просторими роздягальнями й душовими на сільському стадіоні, яке відбулося після обіду. Новобудова виглядає презентабельно: на трибуні встановлено пластикові сидіння для вболівальників.

Ільниця має чудові футбольні традиції. Це єдине село в колишньому СРСР, яке дало збірній команді двох гравців. Саме Віктор Пасулько та Іван Гецко одягали футболки збірної країни. А Іван Улинець, Михайло Ловска, Іван Гнивко, Сергій Гецко й інші грали в I та II лігах радянського футболу. У Закарпатті гриміли ільницькі команди «Шахтар» та «Металіст». Але останні 20 років футбол у селі тихенько зійшов на нуль. Футбольна Ільниця зникла з футбольної карти Закарпаття.

Усе почало змінюватися на краще з весни цього року. Сільський голова Ільниці Василь Павлище та президент ФК «Шахтар» Олександр Чейпеш разом із сільською громадою розпочали роботу по відновленню стадіону. До доброї справи залучилася Іршавська райдержадміністрація, районна рада, Федерація футболу Закарпаття, підприємці села. За кілька місяців будівництво було завершено. За цей період команда села успішно провела матчі чемпіонату району, в неділю достроково завоювала звання чемпіона району з футболу.

Жителів села із святом привітали голова Іршавської РДА Олександр Горін, голова райради Віктор Симканинець, член Виконкому ФФЗ Степан Селменський, сільський голова Василь Павлище, а також священнослужителі різних конфесій, які діють на території села. Новобудову було освячено. Активні учасники будівництва були нагороджені Грамотами та Подяками ФФЗ, РДА, райради та сільської ради. Олександр Горін, Віктор Симканинець, Степан Селменський та Василь Павлище урочисто перерізали стрічку. Для жителів села було підготовлено концертну програму, а завершували свято матчем ветеранів Ільниці та збірної ветеранів Іршавського району. В Ільницькій ЗОШ І–ІІІ ст. було організовано екскурсію до музею спортивної слави, де кожен міг ознайомитися з фото та біографіями видатних футболістів. В Ільниці шанують видатних жителів села, які прославили його на весь колишній Союз.

Гарний подарунок отримали футболісти Ільниці. У керівників клубу та села вже нові плани – покращити рівень футбольного газону та з нового сезону заявити ФК «Шахтар» до І ліги обласного футболу. Тим більше, що грати буде в чому і з чим. Депутат Іршавської райради Василь Ковбаско від імені віце-президента ФФУ, депутата Верховної Ради Михайла Ланьо подарував команді комплект футбольної форми та м’ячі.

Прес-служба ФФЗ

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.