Співчуття

09.11.2016 - 15:42

На 88-му році життя відійшов у вічність відомий радянський футболіст, півзахисник і нападаючий, майстер спорту СРСР Золтан Матвійович Бреньо.

Федерація футболу Закарпаття висловлює щирі співчуття родині Бреньо. Нехай земля Золтану Матвійовичу буде пухом…

Панахида за Золтаном Матвійовичем відбудеться у суботу (12 листопада) о 14:00 на ужгородській Кальварії.

Наша довідка: Золтан Матвійович народився 15 лютого 1929 році у Хусті. Через п’ять років його сім’я переїхала в Ужгород. В Ужгороді Золтан починає грати в футбол, а пізніше займатися їм у спортшколі. У 1944 році його запрошують в юнацьку команду ужгородського «Спартака». У 1949 році в складі збірної команди ДСТ «Буревісник» поїхав в Сталінград, де проходили фінальні матчі на першість центральної ради цього спортивного товариства. Ужгородці гідно виступили і на деяких гравців команди звернув увагу тренер місцевої команди майстрів Сергій Плонский, який запросив їх виступати за «Торпедо». Однак в Сталінграді залишився тільки Золтан Бреньо.

У 1953 році виступав за московське «Торпедо», яке в цьому ж році стало бронзовим призером чемпіонату СРСР і дісталося до 1/4 фіналу Кубка СРСР. За високі досягнення в галузі спорту йому разом з іншими гравцями команди було присвоєно почесне звання Майстра спорту СРСР.

У 1954 році виступав за горківське «Торпедо». Після цього він ще пограв в полтавському «Колгоспнику», в складі якого їздив до польського міста Влоцлавек на III Міжнародні ігри сільської молоді, де став переможцем цього турніру, під керівництвом старшого тренера Йосипа Ліфшиця. Потім повернувся в Ужгород, де ще довгий час виступав за «Спартак».

Після завершення кар’єри гравця працював тренером ФК «Хімік» (Перечин) та велікоберезнянсого «Авангарду».

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.