ФОТО. «Севлюш» – «зимовий» чемпіон!

18.03.2017 - 19:59

Завершальна гра зимової першості області за дощової погоди принесла перемогу виноградівцям. Вони, як і їх суперник – ФК «Середнє», – продемонстрували бажання змагатися, але притому виявили хорошу результативність.

Власне матч, за традицією, розпочався з урочистого відкриття за участі голови селищної ради Емеріха Крицького та голови ФФЗ Івана Дурана. А далі за справу взялися футболісти.

Основні події розгорнулися в першому таймі. Спочатку активізувалися середнянці. Особливо помітно на правому фланзі діяв Олексій Хоменко. Завдяки порушенню правил проти нього підопічні Василя Варги виконали штрафний, однак захист «Севлюша» упорався. Так само уважно виноградівці діяли й при виконанні ще кількох «стандартів» суперником. І витримавши стартовий натиск «Середнього», самі організували кілька небезпечних атак. Вони виявилися напрочуд результативними. Спочатку на 6 хв. Михайло Чедрик забив після того, як захист візаві випустив його з уваги. Гра на випередження завершилася влучним ударом.

Швидкий гол вивів із колії господарів, і вони пропустили ще двічі. За дві хвилини виноградівці виконували штрафний, і той же М.Чедрик замкнув навісну передачу головою – 2:0. Промайнуло ще п’ять хв., і Михайло небезпечно пробив у бокову стійку, але на добиванні підстрахував Юрій Мешко – 3:0. Середнянці намагалися прийти до тями, а виноградівці прагнули на фартовій ноті не пропустити. Зрештою, за такого рахунку команди й пішли на перерву. А вболівальників народною піснею розважив місцевий колектив художньої самодіяльності. Крім того, депутат обласної ради Мирон Помпель вручив грошові винагороди від Федерації футболу Закарпаття ветеранам із Середнього Юрію Шелею, Івану Сабовчику, Андрію Пашку, Степанові Постолівці, Володимиру Лукачині, а також Бейлі Калиничу, Іванові Скалинчаку, Іванові Сідуну, Івану Фатулі та Йосипу Вітнянському (Ужгородський район).

Стосовно ж другого тайму, то події розгорталися приблизно за рівної боротьби. Знову активніше розпочали середнянці, прагнучи відігратися. Хороші нагоди господарі мали, зокрема, зі звичних «стандартів» (особливо запам’ятався наприкінці матчу удар зі штрафного Олексія-Павла Шведюка, але зреагував Віталій Гренишин).

Ще в одній з атак середнянці влучили в бокову стійку, однак виноградівці холоднокровно діяли в захисті й відповідали напористими контратаками. Проте загалом по-справжньому небезпечних ударів у другому таймі було мало, і він, мабуть, закономірно, завершився нульовою нічиєю. Тим не менше, «Севлюш» переконливо здобув перемогу з рахунком 3:0 і уболівальникам Виноградівщини є чому порадіти – їх команда здобула перший трофей у сезоні.

Після завершення матчу відбулася церемонія нагородження, у якій узяли участь голова ФФЗ Іван Дуран, його заступники Віктор Качур, Мирослав Щербей, голова селищної ради Емеріх Крицький. Кращими гравцями зустрічі названо Станіслава Котя («Середнє») та Михайла Чедрика («Севлюш»). Пам’ятні нагороди отримали також арбітри, директор стадіону Михайло Костюк і, звичайно, гравці, тренери й президенти клубів. А «Севлюш», звісно, ще й кубок-красень.

Мирослав Бундаш, тренер «Середнього»: «Пропустили дуже швидкі голи. Це нас зламало. А в другому таймі не зуміли перебороти суперника. Ускладнило ситуацію те, що Кундрик і Куделко отримали травми. Будемо розбирати гру, аналізувати помилки й продовжимо готуватися до сезону. А «Севлюш» вітаю з перемогою».

Іван Білак, головний тренер «Севлюша»: «Ми серйозно готувалися до цього матчу, адже мали доволі сильного суперника. Хлопці повністю віддалися боротьбі, а на початку матчу зуміли реалізувати три моменти. Радий, що перемогли. Проте самозаспокоюватися не будемо, продовжимо підготовку до сезону».

ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:3