Чемпіонат області. 3 тур: господарі беруть своє

15.05.2017 - 10:05

Справді, команди вищої ліги в рідних стінах здобули 4 перемоги (за 1 нічиєї), а результативність становила 3,4 гола за гру.

DSC_8930

ФК «Вільхівці» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 3:1 (юнаки – 2:2)

Матч видався результативним, а забивали в основному господарі. Вікторію «Вільхівцям» принесли Михайло Дудаш, котрий активно зіграв на лівому фланзі й пробив у верхній дальній від воротаря кут, Віктор Жовчак (йому вдався метрів із 18-20 дальній удар низом під бокову стійку), а в другому таймі постарався ще й центральний захисник Володимир Товт, який після розіграшу «стандарту» розібрався в штрафній площі суперника. Щодо хустян, то вони також мали нагоди відзначитися. Зокрема, масованою була атака приблизно з 15 по 30 хвилини другого тайму, коли «пивовари» подали дюжину кутових. Забили ж оболонці тільки на 4-ій доданій хвилині матчу: після розіграшу того ж «стандарту» гол на свій рахунок записав Роман Вовчак. У підсумку господарі здобули результативну перемогу.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Середнє» – 1:0 (8:0)

Це був матч, мабуть, за 6 очок. Середнянці приїхали в хорошій формі, а над виноградівцями висів тягар невдачі у фіналі Кубка Закарпаття. І все ж у гостей не склалося з реалізацією, а в господарів після того, як Михайло Чедрик улучив у бокову стійку, Василь Луця спритно зіграв на добивання в другій половині другого тайму – 1:0. Надзвичайно важлива перемогла виноградівців.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Боржава» (Довге) – 3:0 (3:2)

Матч видався доволі важким, але більше в ньому атакували господарі. До того ж карпатівцям удалося реалізувати кілька атак. У підсумку Павло Брана на 28-ій хв., Юрій Яремчук на 60-ій та Микола Казурак на 90+2 хв. принесли першу перемогу в чемпіонаті своїй команді.

ФК «Минай» – ФК «Ужгород» – 4:1 (4:1)

Незважаючи на участь у фіналі Кубка області, підопічні Миколи Гібалюка виглядали доволі «свіжо» і неодноразово турбували ворота чемпіона. Головну загрозу для ужгородців становили Роберт Гегедош та Василь Пиняшко. Однак у першому таймі гості самовіддано захищалися. Отож на перерву суперники пішли за нульової нічиєї. У другому таймі в минайців пішла реалізація. Відзначилися Яромир Лобода (49 хв.), Роберт Гегедош (54, 70 хв.) і Василь Пиняшко (66 хв.). За рахунку 2:0 інтригу в матч пробував припіднести Руслан Соскида. Він скоротив відставання в рахунку на 63-ій хвилині. Однак в атаці господарі виглядали потужніше й здобули заслужену перемогу. На жаль, у кінці матчу знову дали знати про себе радикальні фанати «Ужгорода», які кинули на поле три димові шашки. На дві хвилини гру призупинили, але оперативно зреагували працівники поліції.

ФК «Поляна» – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:2 (1:2)

Хоч господарі й більше мали нагод відзначитися, але такий він, футбол: можна атакувати, а забиватиме суперник. До того ж полянці були в ролі тих, хто наздоганяє. Зрештою, зустріч завершилася бойовою нічиєю: на голи іршавців Станіслава Кохана й Дмитра Чубірка полянці відповіли дублем Олександра Міклоша. Отож 1:1 у першому таймі й 2:2 за підсумками матчу.

Загалом тур виявився цікавим, і в подальшому слід очікувати чимало інтригувальних результатів.

Одна відповідь до “Чемпіонат області. 3 тур: господарі беруть своє”

1. Кожен тур буде приносити якісь несподіванки – це говорить про те що більшість команд збалансовані і буде дуже напружена боротьба в першості.Сьогодні сказати хто буде в трійці наважиться тільки смільчак………….