ФОТО. На турнірі «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» міжгірці показали клас у техніці гри в футбол

08.06.2017 - 20:23

2–3 червня у Теребовлі Тернопільської області відбувся 5-й етап Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola».

18920351_1953419158211620_2671580371303359191_n

Закарпаття у віковій категорії 2003 р.н. представили юні міжгірські футболісти.

У першому поєдинку наші земляки зустрілися з місцевою командою м. Теребовля, в якому поступились з рахунком 1:0.

У наступній грі суперниками нашої команди стали гравці з Івано-Франківська. Перший тайм закарпатці вели з рахунком 1:0, але, на жаль, у кінцевому результаті поступились – 3:1.

Між очними зустрічами проводилися конкурси з елементами техніки гри у футбол: жонглювання, удари на дальність, точність.

У першому конкурсі перемогу здобув гравець міжгірської команди Іван Самборин (Негровецька НВК, вчитель І.Ю. Гавриль), який за 3 хвилини набив 275 раз. У другому конкурсі, удари на дальність, кращим із команди був Андрій Черничка, який виконав удар на 44 метри. Не підвів також наш футболіст Дмитро Канюк, який із 5-ти ударів чотирма поцілив влучно, посівши друге місце.

За підсумками змагань з елементів техніки гри в футбол міжгірці здобули перше загальне місце серед команд учасниць. На турнірі також визначили кращого гравця, яким став вихованець Міжгірської СЗОШ ім. Августина Волошина Давид Андреас (вчитель О.І. Самойлюк).

На урочистому нагородженні гравці отримали футбольні вимпели, дипломи, м’ячі, а також футболки з логотипом «Шкіряний м’яч». Нагороджував юних спортсменів гравець ФК «Сталь» Анатолій Ульянов.

Керівництво юних міжгірців висловлює щиру подяку Василю Михайловичу Щурю, Івану Івановичу Костю, Івану Миколайовичу Белі, Надії Степанівній Олексієнко, які допомогли відрядити наших юних спортсменів на Всеукраїнські змагання в м. Теребовля.

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.