Чемпіонат області, 9 тур: без несподіванок, але з поживою для роздумів

25.06.2017 - 22:59

Справді, хоч матчі завершилися більш-менш очікувано, проте додали чимало вражень.

DSC_3909

ФК «Минай» – ФК «Оболонь» (Хуст) – 9:0 (юнаки – 7:0)

В Ужгороді був мегафутбольний вечір: 8 поєдинків! Зокрема, 4 в рамках фіналу ДЮФЛ України серед команд U-17 та стільки ж у чемпіонаті області (беручи до уваги й зустрічі юнацьких складів). Отож уболівальники мали достатній вибір.

Тим часом один із лідерів чемпіонату ще й у якості господарів довго не «розгойдувався» і вже на 6 хв. повів 2:0. Василь Пиняшко відкрив рахунок на 3 хв., потім хустяни атакували, та отримали «зворотку», яка ударом Ігоря Вагіна метрів із 25 принесла результат. Далі настав час хет-трику Владислава Микуляка. Ще в першому таймі він забезпечив своїй команді втішні 5:0. Спочатку відзначився з гри (12 хв.), відтак реалізував два штрафні (21 й 32 хв.).

У другому таймі оболонці не те, що посипалися, просто в атаці в них так само нічого не виходило, як і до перерви. А суперник, який вирішив спробувати себе на всеукраїнській арені, забив ще чотири рази: двічі відзначився Роберт Гегедош (49 й 77 хв.) та по одному разу Олексій Шпак (60 хв.) й Едуард Дзьоба (78 хв.). Чергова перемога минайців на класі. До речі, вікторія з великим рахунком дозволила суттєво скоротити відставання в різниці м’ячів із безпосереднім конкурентом – «Севлюшем». Слід також додати, що в зустрічі було показано 8 жовтих карток. Притому четверту отримав Р.Гегедош, а отже, вимушений буде пропустити наступну гру.

ФК «Поляна» – ФК «Карпати» (Рахів) – 2:0 (4:0)

Гра видалася приблизно рівною. На першій хвилині рахівці мали чудову нагоду відкрити рахунок. Потім не реалізували вихід сам-на-сам. Зрештою, і в господарів до перерви в нападі все складалося безрезультатно, тому – 0:0. А ось у другій сорокап’ятихвилинці бужорці перехопили ініціативу, що й дозволило двічі забити. Олександр Міклош став автором гола на 61 хв., а на 67-ій Іван Жаренко встановив остаточний підсумок. Перемога дозволила полянцям міцніше закріпитися в провідній четвірці.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:3 (1:0)

Перший тайм видався рівним. Як наслідок, команди обмінялися голами з пенальті: у гостей уже на 3 хв. відзначився Михайло Реплюк, а на 14-ій так само забивний Мирослав Мудра відновив перевагу. Після перерви в господарів із реалізацією не склалося, а виноградівці за рахунок досвіду, індивідуальної майстерності й більшої зіграності забезпечили собі переможний результат (відзначилися Михайло Чедрик на 56-ій і Юрій Чонка на 68 хв.). Із цим успіхом підопічні Валентина Слюсаря, який саме прийняв команду, здобули й чемпіонський титул за підсумками першого кола. Правда, у спину активно дихає «Минай».

ФК «Ужгород» – ФК «Вільхівці» – 1:1 (7:0)

У першому таймі дещо привабливіше виглядали гості, а в другому – господарі, та загалом гра вийшла рівною й принесла очікувано такий же результат. «Вільхівці» першими відкрили рахунок – на 17 хв. постарався Іван Лендєл. Ужгородці ж досить швидко відновили перевагу. Цікаво, що на 19 хв. з пенальті забив екс-минаєць та донедавна легіонер Матвій Бобаль. Нічия становище команд фактично не змінила: однакова кількість очок (11) і різниця м’ячів (-4) відповідно в обох, а ще й у бужорців.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Середнє» – 0:5 (1:0)

Середнянці зіграли так само наполегливо, як і з ужгородцями в попередньому матчі, та здобули переконливу вікторію. На 13 хв. відзначився Василь Горський, на 44-ій – Анатолій Нурієв, на 59-ій – Олексій-Павло Шведюк, на 72-ій – Михайло Стегура та на 75-ій – Іван Качур. Два останні гравці вийшли на заміни (відповідно 66 й 63 хв.), отож гості свіжі сили використали продуктивно. Упевнений виграш дозволив підопічним Василя Варги зберегти розрив у два пункти із полянцями плюс покращити й без того плюсову різницю в забитих і пропущених голах.

Команди награли високу результативність (4,4); дві перемоги (при одній нічиїй) здобули і гості, і господарі. У цілому – без несподіванок, та результати цікаві. Продовжується серія без нульової нічиєї, що втішає.