Розклад ІV міжнародного дитячо-юнацького турніру на честь А. Гаваші

10.08.2017 - 15:30

14 серпня на Закарпатті стартує традиційний турнір на честь Андрія Андрійовича Гаваші.

запрошуємо

Це вже 4-й за ліком турнір, який збирає команди України, Угорщини, Словаччини та Німеччини. Цього року змагання розширили географію – до турніру долучились юнацька команда Румунії.

У змаганнях візьмуть участь такі команди: ДЮСШ-15 Київ, ОК ім. І. Піддубного (Київ), СДЮСШОР Ужгород, ФК «Cкала» (Моршин), ФК «Бранденбург» (Німеччина), ФК «Динамо» (Київ), ФК «Карпати» (Львів), ФК «Львів» (Львів), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Спартакус» (Угорщина), ФК «Чіксереда» (Румунія), ФК «Шахтар» (Донецьк).

Розклад матчів

U-17

Група А

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)
2. ФК «Спартакус» (Угорщина)
3. ДЮСШ-15 Київ
4. ФК «Львів» (Львів)
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина)ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 16:00

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 16:00

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

Команди

1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. СДЮСШОР Ужгород U-16
4. ФК «Cкала» (Моршин)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

14 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – СДЮСШОР U-16 Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)ФК «Cкала» (Моршин)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – СДЮСШОР U-16 Ужгород

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний

16 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)

c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

СДЮСШОР Ужгород U-16 – вихідний

17 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 16:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 16:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин)СДЮСШОР U-16 Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

U-15

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)
2. ФК «Бранденбург» (Німеччина)
3. ФК «Спартакус» (Угорщина)
4. ДЮСШ-15 Київ
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Динамо» (Київ) ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгородвихідний

15 серпня

СДЮСШОР УжгородФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ДЮСШ-15 Київвихідний

16 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

СДЮСШОР УжгородФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина)вихідний

17 серпня

ФК «Спартакус» (Угорщина) ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР УжгородДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Динамо» (Київ) вихідний

18 серпня

ФК «Динамо» (Київ) СДЮСШОР Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина)вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В 

Команди 1 2 3 4 5 6 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Львів» (Львів)
4. ФК «Чіксереда» (Румунія)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)
6. ФК «Карпати» (Львів)

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія) ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) ФК «Карпати» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Завантажити календар-турніру_Гаваші_2017

Положення турніру Гаваші 2017

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.