Закарпатців знову призначають…

10.08.2017 - 10:03

Представники нашої області традиційно працюють на матчах всеукраїнського штибу.

o_8590e6b3

У п’ятому турі прем’єр-ліги четвертим арбітром у поєдинку «Верес» (Рівне) – «Зоря» (Луганськ) на стадіоні «Авангард» задіяний Ярослав Козик із Мукачева (трансляція гри на телеканалі «Спорт 1» у суботу, 12 серпня). Він же буде арбітром зустрічі днем раніше в поєдинку серед названих команд U-21.

У першій лізі в 5 турі вчора головним арбітром у зустрічі «Кремінь» (Кременчук) – «Оболонь-Бровар» (Київ) працював Вадим Запрутняк, а другими асистентами арбітра відповідно в іграх «Десна» (Чернігів) – «Колос» (Ковалівка) та «Черкаський Дніпро» – «Геліос» (Харків) відсудили Петро Котубей із Виноградова та Сергій Наскалов із Мукачева.

У другій лізі вчора в 5 турі спостерігачем арбітражу в поєдинку «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) задіяли Івана Кувіка (представляє Федерацію футболу Ужгородського району). І він же в суботу (12 серпня) буде спостерігачем арбітражу в грі 2 туру з-поміж команд U-19 ОПФКУ «Прем’єр-ліга» у Моршині між «Скалою» (Стрий) та «Зорею» (Луганськ).

13 серпня (у неділю) четвертим арбітром у двобої 2 туру чемпіонату України серед аматорів «Минай» – «Рочин» (Соснівка) в Ужгороді буде Назарій Дьордь, а тоді ж арбітром у матчі цієї ж групи 1 між «Кристалом» (Чортків) і «Нивою» (Теребовля) – Михайло Райда з Іршави. Крім того, у другій групі теж арбітром у грі «Рубікон» (Київ) – «Факел» (Липовець) так само в неділю призначений В’ячеслав Молотокас 9теж представляє нашу область). Він же сьогодні працюватиме четвертим арбітром на матчі турніру пам’яті В.Банникова за участі юнацьких збірних U-16 Словаччина – Словенія.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

 

Напишіть відгук

Додай віджет турнірних таблиць собі на сайт

Основні плюси нашого віджету:
- автоматичне оновлення
- офіційні дані
- не впливає на твій сайт
- можливість додаткового налаштування таблиць

Базовий код:

Для додаткового налаштування віджету, в кінці запиту src можна додати:
- виділити команду 21: &selectteam=21 (номер команди можна дізнатись, натиснувши на її назву у таблиці у ссилці, номер буде визначено параметром team)
- приховати колонку 3: &hc3=y (так само і з іншими, крім 1,2,9: &hc[номер_колонки]=y)

Приклад:http://ffz.org.ua/?page_id=5001&selectteam=20&hc3=y&hc4=y&hc5=y&hc6=y&hc7=y&hc8=y - виведе таблицю з виділеною командою Тячів, без 3,4,5,6,7,8 колонок.